POZNAŃ 

530 757 089

WARSZAWA 

500 396 296

Sprzedaż | wynajem

Sprzedaż i wynajem nieruchomości

Przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości podstawą naszej pracy jest zrozumienie potrzeb klienta, wysoka jakość oferowanych usług i skuteczność działania.

Obsługa jednej strony transakcji

Pracujemy na rzecz klienta zlecającego nam usługę. Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć z nami nieruchomość, będziemy działać w Twoim imieniu, reprezentując Ciebie w całym przebiegu marketowania oferty oraz przebiegu transakcji.

W Twoim imieniu będziemy

 • analizować potencjał danej nieruchomości
 • prezentować nieruchomość
 • negocjować cenę
 • oszczędzać Twój czas
 • dbać o Twoje bezpieczeństwo podczas całego procesu sprzedaży lub najmu

Taki model sprzedaży umożliwia nam współpracę ze wszystkimi agencjami nieruchomości, co zdecydowanie zwiększa szanse sprzedaży nieruchomości.

Analiza

To najważniejszy element procesu sprzedaży czy najmu nieruchomości. Analizujemy przyczyny i motywy sprzedaży czy najmu, po to, żeby odpowiedzieć sobie wraz z klientem na pytanie co chcemy osiągnąć, jakie cele stawia nam klient. Czy celem jest szybka sprzedaż, czy może uzyskanie maksymalnej ceny, przychodu.

Wycena

Kolejny etap procesu to wycena nieruchomości. Na podstawie między innymi historycznych cen transakcyjnych, naszego doświadczenia sprzedażowego, cen ofertowych nieruchomości konkurencyjnych, a przede wszystkim na podstawie oględzin nieruchomości - jesteśmy w stanie doradzić klientowi realną cenę danej nieruchomości.

Dzięki właściwie przygotowanej analizie cen, klient jest w stanie uniknąć przedłużającego się procesu sprzedaży czy najmu nieruchomości. Taki proces oszczędza czas klientowi, a także pozwala uniknąć kosztów związanych z obsługą nieruchomości podczas długiego okresu sprzedaży.

To jaką strategię cenową zdecydujemy się przyjąć będzie miało wpływ nie tylko na czas obecności oferty na rynku, ale też na ostateczną cenę transakcyjną. Przedłużająca się oferta zwiększa skłonność klientów do obniżania ceny końcowej, a właściwe pozycjonowanie oferty pozwala uzyskać wysoką cenę sprzedaży czy wynajmu.

Przygotowanie nieruchomości

To jeden z ważniejszych elementów sprzedaży czy wynajmu nieruchomości. Właściwe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży jest czynnikiem decydującym o szybkości sprzedaży oraz o uzyskaniu wysokiej ceny transakcji.

Homestaging i metamorfozy
To element, który decyduje o tym, z jakim nastawieniem, nastrojem potencjalny klient przychodzi na prezentację nieruchomości. To jakie emocje towarzyszą klientowi w momencie oglądania nieruchomości jest decydujące podczas procesu podejmowania decyzji o zakupie czy najmie. Wiemy, w jaki sposób należy zaprezentować nieruchomość - aranżacja pomieszczeń, elementy wystroju wnętrza, które wspierają uzyskanie pozytywnych skojarzeń z daną nieruchomością - to wszystko to elementy homestagingu.

[Best_Wordpress_Gallery id="2" gal_title="Metamrofozy"]

Profesjonalna sesja zdjęciowa
Oferty wprowadzone przez nas na rynek są zaprezentowane w postaci zdjęć przygotowanych przez profesjonalistę. Właściwe światło, właściwe kadry zdjęciowe zwiększają szansę na powodzenie sprzedaży. Często to właśnie profesjonalnie przygotowana sesja zdjęciowa nieruchomości decyduje o szybkiej sprzedaży. 90% osób poszukujących nieruchomości szuka ich w internecie. Kupujący podejmują decyzje dotyczące oglądania nieruchomości właśnie na podstawie zdjęć. To zdjęcia decydują o tym, jakie emocje będą towarzyszyć kupującemu podczas prezentacji.

[Best_Wordpress_Gallery id="3" gal_title="Sesje foto"]

Prezentacje 3d
Ważnym i coraz bardziej popularnym elementem przygotowania oferty do sprzedaży jest stworzenie wirtualnej wizyty danej nieruchomości. Szukający nieruchomości doceniają ten element, ponieważ mogą zapoznać się z nieruchomością nie wychodząc z domu. Efekt i możliwości, które dają prezentacje 3d są imponujące, a tym samym wspierają decyzje zakupowe poszukujących nieruchomości.

Opis oferty

Jednym z elementów sprzedaży nieruchomości jest dobrze przygotowany opis nieruchomości. Zanim przygotujemy opis, ustalamy grupę docelową, do której będziemy kierować ofertę nieruchomości. Jest to o tyle ważne, że wiemy dokładnie jakim językiem komunikować daną nieruchomość, jakich kanałów marketingowych używać oraz to jakie walory danej nieruchomości uwypuklać. Dobrze przygotowany opis nieruchomości decyduje o tym, czy poszukujący przeczyta całość oferty, czy będzie zainteresowany oglądaniem nieruchomości oraz jakie emocje będą mu towarzyszyć podczas prezentacji. Dobrze przygotowany opis nieurchomości oszczędza czas sprzedającego i kupującego, koncentrując się na osobach, które są rzeczywiście zainteresowane daną nieruchomością.

Marketowanie oferty

Znając grupę docelową danej nieruchomości jesteśmy w stanie przygotować optymalny plan marketingowy. Jest on o tyle istotny, że dokładnie wiemy jakich narzędzi będziemy używać przy danej nieruchomości, jesteśmy w stanie zaplanować ich efekty oraz koszty.

W portfolio naszych działań marketingowych są:

 • portale ogłoszeniowe - wiemy dokładnie, gdzie należy publikować oferty, żeby osiągnąć maksymalne efekty. Wiemy, w jaki sposób dodatkowo promować daną nieruchomość
 • systemy wymiany ofert - współpracujemy z wszystkimi pośrednikami podczas procesu sprzedaży i najmu. Tego typu działania zdecydowanie zwiększają możliwości sprzedaży nieruchomości, ponieważ w wielu przypadkach klient zainteresowany daną nieruchomością współpracuje z innym agentem nieruchomości
 • facebook - marketujemy nasze oferty na facebooku, jest to miejsce, które pozwala na uzyskanie bardzo dużych zasięgów, które ostatecznie przekładają się na sprzedaż. Działamy tutaj kompleksowo stosując wiele narzędzi promocyjnych dostępnych właśnie na facebooku
 • google - marketujemy nasze oferty w wyszukiwarce google, poprzez działania SEO oraz SEM, tym samym zwiększając zasięgi
 • mojenowem.pl - jednym z elementów promocji oferty jest jej publikacja na naszej stronie www. Systematycznie podnosimy oglądalność ofert, skupiamy się na dotarciu do klientów szukających właśnie poprzez ten kanał marketingowy
 • banery - lokalna promocja danej oferty bardzo silnie wspiera sprzedaż
 • drzwi otwarte - to okazja do zaprezentowania nieruchomości potencjalnym klientom lub innym agentom nieruchomości reprezentującym swoich klientów.

Prezentacje oferty

W Twoim imieniu prezentujemy potencjalnym klientom nieruchomość. Na tym etapie staramy się ograniczyć udział właściciela nieruchomości, po to, aby ewentualne emocje nie miały wpływu na sukces danej prezentacji. Agent nieruchomości gwarantuje biznesowe podejście do procesu transakcji, co wpływa pozytywnie na efekty prezentacji oraz negocjacje cenowe z poszukującym. W wielu przypadkach obecność właściciela jest zbędna, wręcz niewskazana, a pozycja negocjacyjna kupującego trudniejsza.

Monitorowanie sprzedaży

Podczas całego procesu sprzedaży lub najmu informujemy na bieżąco klientów o wszystkich działaniach, które realizujemy. Klient otrzymuje od nas regularnie opracowywane raporty, dzięki którym ma pełną świadomość tego jaką pracę wykonuje dla niego agent nieruchomości oraz jak postępuje proces sprzedaży.

Zamknięcie transakcji

To jeden z trudniejszych i bardziej wyczerpujących elementów procesu sprzedaży nieruchomości. Wspieramy i reprezentujemy naszych klientów podczas całego procesu zamykania transakcji. Często taki proces jest bardzo skomplikowany tak w przypadku sprzedaży, jak i wynajmów. Celem tego etapu jest zabezpieczenie interesów naszego klienta i domknięcie transakcji w możliwie szybkim i pozbawionym stresu czasie.


Jeśli chcesz, aby profesjonalista sprzedał lub wynajął Twoją nieruchomość, chcesz pracować z najwyższej jakości specjalistami, którzy zrobią wszystko, żeby proces sprzedaży lub wynajmu trwał jak najkrócej, żebyś uzyskał jak najbardziej korzystną cenę za swoją nieruchomość - skontaktuj się z nami

Biuro w Poznaniu

+48 530 757 089

poznan@mojenowem.pl

Katowicka 53b / 108

61-131 Poznań

Biuro w Warszawie

+48 606 969 208

warszawa@mojenowem.pl

Grenadierów 9 lok. 5

04-052 Warszawa