POZNAŃ 

530 757 089

WARSZAWA 

500 396 296

#szukamy #sprzedajemy #wynajmujemy #kupujemy #inwestujemy

#poznań #warszawa

Nasz standard

Profesjonalni Pośrednicy

Jedna strona transakcji

Pracujemy dla tej strony transakcji, która zgłasza się do nas ze zleceniem do zrealizowania. Na pytanie kto płaci pośrednikowi - odpowiedź jest jedna - ten, kto zleca usługę, komu ułatwiamy życie.

Jeśli chcesz sprzedać z nami - będziemy robić wszystko abyś sprzedał i to w jak najlepszej (!) cenie - z kupującym nie zawieramy wtedy umowy “w bramie, przed prezentacją”, bo to Ty jesteś naszym Klientem i dla Ciebie pracujemy (poza tym tylko wtedy możemy dla Ciebie negocjować jak najwyższa cenę!).

Chcesz kupić dom, mieszkanie, działkę, lokal? Zgłoś się do naszych agentów - wtedy będziemy pracować dla Ciebie, Ty będziesz naszym Klientem, znajdziemy sprawdzimy, wynegocjujemy - już jak najniższą (!) - cenę, bo to Ty Poszukujący będziesz w tej transakcji naszym Klientem.

Indywidualne warunki

Ofertę współpracy przygotowujemy indywidualnie, po zapoznaniu się z zakresem pracy i nieruchomością.

Jakość prowadzenia ofert

Sprzedajesz i chcesz osiągnąć jak najwyższą cenę lub szybko spieniężyć transakcję? Twoja nieruchomość w naszym wykonaniu będzie wyglądała jak modelka na wybiegu! Przygotujemy najpierw samo wnętrze (z angielskiego nazywa się to home stagingiem), zaaranżujemy profesjonalną sesję zdjęciową, a może warto będzie uruchomić kamerę do spacerów 3D lub drona? Z pewnością dobierzemy optymalny pakiet współpracy!

Współpraca z każdym biurem nieruchomości - gwarantem szerokiej bazy kupujących.

Chcesz zwiększyć zasięgi swojej oferty? Tak, aby każdy agent nieruchomości - w tym wszyscy agenci z innych biur w mieście - mogli przedstawić Twoją ofertę swoim Klientom? Z Moje Nowe M masz to zagwarantowane! U nas ofertę powierzasz agentowi, który z przyjemnością będzie współpracował z każdą inną agencją. Ty oszczędzasz swój czas i wysiłek, masz jedną osobę, naszego agenta, która zbiera informacje z rynku i Tobie przekazuje - dając gwarancję największego dotarcia do kupujących - przez wszystkie biura nieruchomości.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy biurem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dodatkowo - jesteśmy pod parasolem merytorycznym pośredniczki, prawniczki z 30 letnim doświadczeniem, bezsprzecznym autorytetem na rynku polskiego pośrednictwa - Jolanty Urban. Współpracujemy też z kancelarią prawną, która wkracza w spornych sytuacjach.

Nasze realizacje

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości

Bukowska, Poznań

Mieszkanie do wynajęcia

Gąsiorowskich, Poznań

Mieszkanie do wynajęcia, Dach Poznania

Przepiórcza, Przeźmierowo

Zaproszenie na dzień otwarty domu parterowego

Biuro MojeNoweM w Warszawie

Tak pracujemy

Przepiórcza, Przeźmierowo relacja

Relacja z dnia otwartego domu parterowego

Trzaskowo

Nowoczesny wolnostojący dom pod Poznaniem

Tczewska

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie

Biuro MojeNoweM w Poznaniu

Tak pracujemy

Profesjonalne spacery 3d

Filmy z drona