Rusłan Shutsko

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

O mnie

Jestem agentem, który pomaga Klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości. Moi Klienci to zarówno osoby prywatne, szukające mieszkania do zakupu lub najmu, jak i duże organizacje z całego świata, szukające przestrzeni na swoją działalność w Warszawie, pod restauracje, warsztaty czy spa.  


W mojej pracy dużo stawiam na relacje międzyludzkie, dlatego zawsze staram się budować przyjacielskie więzi z każdym Klientem.


Studia na kierunku budownictwa przemysłowego i cywilnego rozbudziły moją pasję do nieruchomości i pomagają mi właściwie ocenić stan techniczny nieruchomości oraz jej wartość.  


Stawiam sobie wysokie wymagania i zawsze priorytetowo traktuję potrzeby moich Klientów w poszukiwaniu najlepszych ofert. 


Myślę, że często odwiedzacie nieruchomości moich Klientów, więc możecie zapytać, jak wygląda współpraca ze mną. 


Jednak jeszcze lepiej byłoby się spotkać osobiście.


Specjalizacja

 • Warszawa i okolica
 • mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe, sprzedaż, najem, poszukiwania nieruchomości, lokalny rynek
 • rynek pierwotny, deweloperzy
 • finansowanie zakupu nieruchomości
 • obsługa obcokrajowców

Języki

 • polski
 • rosyjski

Skontaktuj się ze mną

+48 695 605 327

Kursy i szkolenia


 • Podstawowe aspekty prawne
 • Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • Wyłączność w świecie nieruchomości
 • Stan prawny nieruchomości
 • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
 • Budowanie wizerunku Pośrednika
 • Przygotowanie opisów ofert
 • Akademia Wyłączności
 • MLS - nowe narzędzie
 • Social Media, Google, Facebook
 • Prawo budowlane
 • Ustawa o własności lokali
 • Generowanie i marketowanie leadów 
 • Lejek i koszty oferty
 • Przygotowanie do spotkania z potencjalnym Klientem

Jak pracuję


Wielkie dzięki dla Rusłana Shutsko. Najbardziej profesjonalne podejście do pracy. Bardzo szybko znaleźliśmy mieszkanie.


Огромная благодарность Руслану Шутько. Максимально профессиональный подход к работе.Очень быстро нашли квартиру.

Aleksander

Najem mieszkania 


Korzystaliśmy z usług Rusłana Shutsko prawie rok temu. Po upływie roku mieszkania w wybranym lokum, jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z warunków mieszkaniowych, jak i z formy współpracy z Rusłanem. Zdecydowaliśmy się pozostać w tym mieszkaniu na kolejny rok, a nawet teraz Rusłan udzielił nam pomocy przy przygotowaniu nowej umowy. Gorąco polecamy!

Маргарита 

Najem mieszkania 


Wysoko cenimy sobie współpracę z agentem nieruchomości Ruslanem Shutko przy poszukiwaniu biura dla naszej firmy
w Warszawie. Jego praca była na bardzo wysokim poziomie, a jego całkowite oddanie sprawie zasługuje na uznanie. Dziękujemy i zapraszamy do naszego biura na kawę.

BSAT Sp.z.o.o

Wynajem biura 


Bardzo dziękuję Panu Rusłanowi Shutsko, okazał się osobą bardzo kompetentną. Zawsze punktualny, doskonale przygotowany do każdego etapu transakcji. Polecam jego usługi każdemu, kto chce czuć się zaopiekowany. Bardzo wysoko cenię jego profesjonalizm.

Katarzyna  

Sprzedaż mieszkania 


Serdecznie dziękuję Panu Rusłanowi za niezwykle rzetelne doradztwo w zakresie umowy najmu okazjonalnego. Jego zaangażowanie i profesjonalizm wyraźnie pokazują, że kładzie on ogromny nacisk na uczciwość i jakość wykonywanej pracy.

Andrzej

Doradztwo w sprawie najmu okazjonalnego


Jesteśmy bardzo wdzięczni Ruslanowi Shutsko za pomoc w znalezieniu mieszkań. Spełnione są wszystkie wymagania, a nawet więcej! Dziękujemy za pomoc z połączeniem internetowym. Jeśli będziemy potrzebować pomocy w znalezieniu mieszkań, wiemy z kim się skontaktujemy!
Jestem zadowolona z pracy Rusłana! Agencja, z którą podpisaliśmy na początku umowę przez pierwszy miesiąc nie proponowała pożądanej opcji. A z Rusłanem już za 4 dni przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania!
To najlepsza agencja nieruchomości, z jaką kiedykolwiek współpracowaliśmy! Byliśmy mile zaskoczeni podejściem do dokumentacji i podejściem pracowników do swojej pracy. Jeszcze raz wielkie dzięki dla Rusłana za pomoc! Życzymy pomyślności na wiele lat!

Alina Omelianenko

Poszukiwanie mieszkania do najmu


Wspólnie z Panem Rusłanem poszukiwaliśmy mieszkania w Poznaniu pod inwestycję. Cała współpraca z nim była wyjątkowym doświadczeniem. Nawet w trudnych momentach poszukiwań, Pan Rusłan emanował profesjonalizmem, uśmiechem i dobrym humorem. Jego zaangażowanie w każdy etap procesu było godne podziwu, a przy finalnych krokach transakcji czuliśmy się otoczeni opieką, podobnie jak małe dzieci. To prawdziwy profesjonalista w swoim fachu! Życzymy Panu Rusłanowi spełnienia wszystkich "królewskich" ambicji.

Miłosz

Poszukiwanie mieszkania do zakupu


Bardzo chętnie współpracuję! Bardzo fajni specjaliści! Wszystkie moje zachcianki zostały zaspokojone. Specjalne podziękowania dla Ruslana Shutko! Dziękuję bardzo 🙏


Дуже рада співпраці! Дуже класні спеціалісти! Всі мої забаганки були взадоволоні. Окрема подяка Руслана Шутько! Bardzo dziękuję 🙏


Lena

Poszukiwanie mieszkania do najmu


Rusłan Shutko pomógł nam w wyborze mieszkania. Bardzo uważne i odpowiedzialne podejście do biznesu. Starannie uwzględnił wszystkie nasze wymagania i życzenia, zawsze gotowy do pomocy i odpowiedzi na wszystkie związane z tym pytania. Szczerze polecam!

В выборе квартиры нам помогал Руслан Шутько. Очень внимательный и ответственный подход к делу. Тщательно учел все наши требования и пожелания, всегда готов помочь и ответить на все сопутствующие вопросы. Искренне рекомендую!

Irina

Poszukiwanie mieszkania do najmu


Polecam Pana Rusłana Shutsko. Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo miły i kulturalny. Polecam z całego serca.

Grażyna

Wynajem domu


Pracownik Rusłan Shutsko wykonał bardzo dobrą pracę. Pomimo długiego okresu przeglądania odpowiednich opcji, nigdy nie wykazywał żadnego negatywnego podejścia ani zmęczenia. Zachował optymizm i zdolność do pracy, gdy wydawało się, że cała praca poszła na marne, a droga poszukiwań nie miała końca. W rezultacie znaleźliśmy dokładnie taką opcję, która nam odpowiadała zarówno pod względem jakości, jak i lokalizacji oraz ceny.

Очень четко сработал сотрудник Ruslan Shutsko. Несмотря на долгий период просмотра подходящих вариантов, ни разу не проявил какого бы то ни было негатива или усталости. Сохранял оптимизм и трудоспособность, когда казалось, что все труды тщетны и бесконечен путь поиска. В результате нашли именно тот вариант, который устроил и по качеству и по местоположению и по цене. Большой палец да гары)

Yahor

Poszukiwanie mieszkania do najmu