Joanna Romanów

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja posrednika 27980

O mnie

Od ponad 10 lat biegam, lubię być w ruchu, lubię jak coś się dzieje. Energia, ciągła praca nad sobą, a także samodyscyplina to cechy, które są przydatne nie tylko w sporcie. Wykorzystuję je również w pracy pośrednika, obie rzeczy zapewniają mi zastrzyk endorfin. Uważam, że szczerość i zaufanie to podstawa każdej udanej współpracy. Do każdej relacji podchodzę indywidualnie, oferując wszystkim swoim klientom 100% zaangażowania i profesjonalizmu. Czasem mniej znaczy więcej.

Specjalizacja

 • Poznań i okolica
 • mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe, sprzedaż, najem, poszukiwania nieruchomości, lokalny rynek
 • homestaging, metamorfozy
 • rynek pierwotny, deweloperzy
 • finansowanie zakupu nieruchomości

Języki

 • polski

Skontaktuj się ze mną

+48 507 542 802

Kursy i szkolenia


 • Podstawowe aspekty prawne
 • Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • Wyłączność w świecie nieruchomości
 • Stan prawny nieruchomości
 • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
 • Budowanie wizerunku Pośrednika
 • Przygotowanie opisów ofert
 • Akademia Wyłączności
 • MLS - nowe narzędzie
 • Social Media, Google, Facebook
 • Prawo budowlane
 • Ustawa o własności lokali
 • Generowanie i marketowanie leadów 
 • Lejek i koszty oferty
 • Przygotowanie do spotkania z potencjalnym Klientem

Jak pracuję


Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani Joanny Romanow. Przede wszystkim pełen profesjonalizm, bardzo miłe podejście do mnie jako klientki, nieoceniona pomoc w załatwianiu wielu spraw. Szybkie załatwienie sprawy.Polecam zainteresowanym współpracę właśnie z Panią Joanną.

Elżbieta

Sprzedaż mieszkania


Profesjonalizm w każdym calu. Pani Joanna przemiła osoba. Wszystko załatwione szybko i konkretnie. Cała transakcja dokonana w expresowym tempie. Przejęcie wszystkich obowiązków spoczywających na sprzedających. To była czysta przyjemność. Polecam z całego serca. Dziękuję i pozdrawiam.

Katarzyna

Sprzedaż mieszkania  


To była bardzo miła współpraca z Panią Joanną. Od samego początku do końca czułem się zaopiekowany i wszystko przeszło gładko i pomyślnie. Dziękuję bardzo za pomoc i każdemu serdecznie polecam!

Karol

Zakup mieszkania  


Współpracowałem z panią Joanną i mogę polecić każdemu. Od początku do samego końca procesu duże zaangażowanie.
Wiele cennych uwag i rad podczas szukania mieszkania, szybki i jasny kontakt, świetna responsywność. Zawsze mogłem liczyć na odpowiedź dot. wielu pytań bądź szybkiej pomocy z formalnościami. To wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze.

Mateusz

Poszukiwanie mieszkania   


Bardzo mocno polecam współpracę z panią Joanną Romanów! Dzięki pani Joannie sprzedałam moje mieszkanie bardzo szybko i sprawnie, za bardzo satysfakcjonującą cenę. Pani Joanna na pierwszym spotkaniu przedstawiła mi klarownie warunki współpracy. Czuwała na każdym etapie, doradzała mi i informowała o kolejnych krokach. Czułam że moja sprawa jest
w najlepszych rękach. Oprócz tego jest miłą i komunikatywną osobą. Dziękuję bardzo za współpracę i polecam wszystkim, którzy poszukują pośrednika w Poznaniu!

Aleksandra

Sprzedaż mieszkania  


Współpracowałem z panią Joanną i mogę polecić każdemu. Od początku do samego końca procesu duże zaangażowanie. Wiele cennych uwag i rad podczas szukania mieszkania, szybki i jasny kontakt, świetna responsywność. Zawsze mogłem liczyć na odpowiedź dotyczącą wielu pytań bądź szybkiej pomocy z formalnościami. To wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze.

Mateusz

Poszukiwanie mieszkania   


Współpraca z zaangażowanymi Agentami to ogromna przyjemność! Asia Romanów, dziękuję Ci za naszą wspólną transakcję, emocji nie brakowało ale nie dałyśmy się im ponieść, a dzięki Twojej pracy Twoi klienci zakupili fantastyczny dom, którego świat nie zobaczył :) Asia - zaangażowanie, skrupulatność, determinacja, świetny kontakt :) Dziękuję i do zobaczenia przy kolejnej transakcji.

Patrycja

Zakup domu   


Polecam współpracę z Panią Joanną!
Od pierwszego dnia było czuć zaangażowanie Pani Joanny, zawsze była gotowa odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, co sprawiło, że cały proces poszukiwania i zakupu nieruchomości przebiegł płynnie i bezproblemowo.

Tadek

Zakup mieszkania   


Serdecznie polecam współpracę z Moje Nowe M i z panią Joanną!
Dzięki pani Joannie, Jej ogromnemu zaangażowaniu i nieocenionej pomocy transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła szybko i sprawnie.
Pani Joanna zajęła się dosłownie wszystkim, zaczynając od przygotowania mieszkania na sprzedaż, poprzez pomoc
w kwestiach urzędowych, kończąc na uczestnictwie przy przekazaniu kluczy.
Jej profesjonalne podejście, serdeczność, ogromna pomoc i wiedza sprawiły, że sprzedaż przebiegła bezproblemowo.
Serdecznie dziękuję za współpracę i wspaniałe podejście do klienta!

Anita

Sprzedaż mieszkania


Współpracowałem z Panią Joanną z Moje Nowe M. Nie mógłbym sobie wyobrazić lepszego podejścia do klienta oraz pomocy we wszystkich możliwych sprawach. Pełen profesjonalizm, terminowość, zaangażowanie. Gorąco polecam współpracę.

Damian

Zakup mieszkania   


Profesjonalna i bardzo życzliwa pomoc Pani Joanny Romanów sprawiła, że oddalone o 25 km od Poznania mieszkanie w niecały miesiąc znalazło najemcę. Bardzo sympatyczna osoba z instynktem myśliwskim!! Świetny kontakt do samego końca!! Gorąco polecam!!

Karolina

Wynajem mieszkania   


Serdecznie dziękuję i wszystkim polecam współpracę z panią Joanną Romanów. Mimo tego, że transakcja była nadzwyczajnie trudna i spotkało nas dużo przeszkód, pani Joanna bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy i teraz ja jestem szczęśliwą właścicielką mieszkania.

Alina 

Zakup mieszkania   


Serdecznie polecam współpracę z Moje Nowe M i z panią Joanną!
Dzięki pani Joannie, Jej ogromnemu zaangażowaniu i nieocenionej pomocy, transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła szybko i sprawnie.
Pani Joanna zajęła się dosłownie wszystkim, zaczynając od przygotowania mieszkania na sprzedaż, poprzez pomoc
w kwestiach urzędowych, kończąc na uczestnictwie przy przekazaniu kluczy.
Jej profesjonalne podejście, serdeczność, ogromna pomoc i wiedza sprawiły, że sprzedaż przebiegła bezproblemowo.
Serdecznie dziękuję za współpracę i wspaniałe podejście do klienta!

Anita Z.

Sprzedaż mieszkania   


Profesjonalna obsługa, transakcja przebiegła sprawnie i pod pełną kontrolą.

Marcin

Sprzedaż mieszkania   


Świetna pomoc z drugiego końca Polski! Szybko i bardzo profesjonalnie. Wynajęte mieszkanie dla syna na studia w zaledwie kilka dni. Szczęśliwy syn - szczęśliwa matka :)

Ewa

Poszukiwanie mieszkania do najmu  


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Joanną R.
Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do klienta.
Bardzo kontaktowa i sympatyczna kobieta.
Dziękuję.

Łukasz

Sprzedaż mieszkania 


Very professional team on MOJE NOWE M. After long time self searching apartment we decided to ask assistance from this agency. They did job perfect. Manager Joanna made few offers in two days. She supported us during visit all of that apartments and we choose  the best from available options. Joanna Romanow also assisted us with all supporting paper work, notaries and signing agreement with  apartment owner. It was very pleasure to communicate and make a dial with so nice persons and professionals. Highly recommend this agency and personally Joanna Romanow!!!

Oleksandr Bereza 

Najem mieszkania 


Współpraca z panią Joanną przebiegła bardzo sprawnie. Wszystkie prośby zostały spełnione w pełnym wymiarze. W razie wątpliwości zawsze mogłem liczyć na pomoc oraz sugestie co do najlepszego rozwiązania. Pani Joanna jest bardzo profesjonalna i w pełni zaangażowana w swoją pracę.

Łukasz M.

Wynajem mieszkania