POZNAŃ 

530 757 089

WARSZAWA 

500 396 296

Poszukiwanie nieruchomości

Poszukiwania nieruchomości

​Zajmujemy się kompleksowo wyszukiwaniem nieruchomości na zlecenie klienta. Poszukujemy:

 • lokali mieszkalnych i domów
 • działek i gruntów
 • lokali komercyjnych
 • inwestycji długo i krótkoterminowych

Wyszukiwanie nieruchomości do długi i żmudny proces. Często zajmuje klientom wiele miesięcy, wiąże się z oglądaniem dziesiątek nieruchomości, negocjowaniem cen, a ostatecznie zdarza się tak, że poszukujący podejmują decyzje zakupowe pod wpływem zmęczenia spowodowanego wydłużającym się procesem poszukiwania.

Klienci, którzy zlecają naszym agentom poszukiwanie nieruchomości mogą spodziewać się, że agent wykona następujące czynności:

Analiza potrzeb

To najważniejszy element procesu poszukiwania nieruchomości. Rozmowa agenta nieruchomości z klientem ma na celu zbadanie i sparafrazowanie realnych potrzeb i oczekiwań klienta. Podczas takiej rozmowy agent pyta nie tylko o parametry nieruchomości, ale też o styl życia klienta, codzienne potrzeby, otoczenie, w jakim poszukujący nieruchomości czuje się najlepiej, powody poszukiwania nieruchomości oraz oczywiście o budżet. Wszystko po to, żeby prawidłowo zdiagnozować potrzeby.

Proces poszukiwania

Agent poszukuje nieruchomości w sposób kompleksowy. Korzysta z takich źródeł, jak:

 • portale ogłoszeniowe - to popularne miejsce, gdzie można znaleźć nieruchomości, ale jednocześnie bardzo czasochłonne. Część ofert może być nieaktualna, a cześć nie spełnia oczekiwań klienta i dowiadujemy się o tym dopiero po dłuższej rozmowie z ogłoszeniodawcą
 • systemy wymiany ofert - to najbardziej efektywny sposób poszukiwania nieruchomości. Model współpracy z naszymi klientami umożliwia nam pełną współpracę z innymi pośrednikami działającymi na rynku, dzięki czemu docieramy do nieruchomości oferowanych przez innych agentów. Duża część transakcji na rynku jest właśnie realizowana dzięki takiej współpracy
 • baza danych - posiadamy swoją własną bazę dancyh osób szukających nieruchomości 
 • marketowanie poszukiwań - aktywnie poszukujemy nieruchomości na rynku korzystając z szeregu narzędzi i źródeł marketowania

Prezentacja nieruchomości

Zanim zaprezentujemy konkretne nieruchomości klientowi, zdobywamy komplet informacji na temat nieruchomości. Często wiąże się to z głęboką analizą danej nieruchomości poprzedzoną odwiedzinami. Oferty, które prezentujemy naszym klientom są możliwie najbardziej dostosowane do oczekiwań naszych klientów. Oszczędzamy czas klienta prezentując mu tylko takie oferty, które spełniają jego potrzeby.

Umawiamy dogodne terminy prezentacji nieruchomości dostosowane do potrzeb zlecającego poszukiwanie.

Negocjacje cenowe

Reprezentujemy interesy zlecającego, a więc w tym przypadku poszukującego nieruchomości. Działając w ten sposób jesteśmy w stanie negocjować najlepsze warunki zakupu, najmu nieruchomości w imieniu naszego klienta. Jest to jeden z bardziej stresujących elementów procesu poszukiwania nieruchomości.

Zamknięcie transakcji

Część z klientów decyduje się na zakup nieruchomości i wsparcie ze strony agenta przy procesie zamykania transakcji. Pomagamy naszym klientom:

 • uzyskać finansowanie nieruchoomości
 • zabezpieczyć warunki transakcji
 • odebrać nieruchomość od sprzedającego, wynajmującego

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli chcesz, żeby Twój agent reprezentował Twoje interesy, zabezpieczył finansowo i prawnie transakcję zakupu lub najmu nieruchomości skontaktuj się z nami