Projekt Profesjonalny Pośrednik

Misją MojeNoweM jest najwyższa jakość pracy Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.
Misję tę ralizujemy na dwóch płaszczyznach: wewnętrznej - uczymy naszych agentów najwyższych standardów pracy z Klientami oraz zewnętrznej - staramy się tak zmieniać rynek pośrednictwa, aby agenci konkurencyjnych firm zmieniali swoje standardy i dążyli do Profesjonalizmu.


Dlaczego

Na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami działa bardzo dużo firm. Praktycznie każda działa w innym modelu, oferuje innej jakości usługi, kieruje się innymi zasadami etycznymi. To powoduje dysonans wśród klientów, którzy nie wiedzą czego mogą wymagać od Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Chcemy to zmienić i wprowadzić na rynek jeden standard Profesjonalnego Pośrednika.

Główne cechy Profesjonalnego Pośrednika

- Reprezentacja interesów Klienta zamawiającego usługę

- Obsługa jednej strony transakcji

- Wyłączność

- Wysoka jakość obsługi Klienta

- Profesjonalizm w każdym działaniu

- Wysokie wynagrodzenia


Zespół szkoleniowy

Wszystkie nasze szkolenia prowadzi zespół najlepszych trenerów i profesjonalistów rynku nieruchomości, sprzedaży, marketingu, nowych technologii i biznesu.
Barbara Chalińska
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami od 8 lat, współorganizatorka recamp.pl, Team Leader poznańskiego zespołu MojeNoweM, ewangelizatorka zdrowych zasad współpracy pomiędzy biurami nieruchomości, pracy na umowach z klauzulą wyłączności.

Krzysztof Kowalkowski
Specjalista do spraw marketingu i nowych technologii, współorganizator recamp.pl, Team Leader warszawskiego zespołu MojeNoweM, ewangelizator pozyskiwania sprzedaży za pomocą generowania i marketowania leadów. Entuzjasta amerykańskiego modelu pośrednictwa.

Jolanta Urban
Człowiek legenda polskiego rynku nieruchomości. Prawniczka, szkoleniowiec. W tematach prawnych, związanych z przeprowadzaniem i zamykaniem transakcji - rynek nieruchomości nie ma dla niej tajemnic. Wsparcie merytoryczne MojeNoweM.

Magdalena Pomorska

Homestagerka, projektantka metamorfoz, agentka nieruchomości do zadań specjalnych, skuteczna i Profesjonalna Pośredniczka. Trener homestagingu.

Barbara Hołubicka
Rzeczoznawca majątkowy, od lat związana z branżą nieruchomości. Pasjonatka nieruchomości inwestycyjnych i ciekawych tematów branżowych. Uczy agentów nieruchomości, jak wykorzystać dostępne źródła danych i wartość nieruchomości dla pracy Profesjonalnego Pośrednika na rzecz swojego Klienta.

Anna Ciszak

Office Manager biura MojeNoweM w Poznaniu. Perfekcjonistka, jeśli chodzi o organizację i przygotowanie do pracy nowych agentów nieruchomości.Chcesz prowadzić szkolenia w ramach Projektu Profesjonalny Pośrednik?


Tematy szkoleniowe

Prowadzimy szkolenia z następujących tematów

Szkolenia otwarte 

- Wyłączność w świecie nieruchomości (dla agentów)

- Wyłączność w świecie nieruchomości (dla managerów)

- Generowanie i marketowanie leadów

- Budowanie wizerunku agenta nieruchomości

- Lejek sprzedażowy agenta nieruchomości

Szkolenia dla agentów MojeNoweM

- Pewność siebie

- ABC prawne Profesjonalnego Pośrednika

- Najem

- Narzędzia Profesjonalnego Pośrednika (branżowe)

- Narzędzia Profesjonalnego Pośrednika (technologia i marketing)

- Przygotowanie oferty dla Klienta

- Umowy pośrednictwa

- Opis nieruchomości
- Raportowanie działań agenta nieruchomości

- Pozycjonowanie ofert nieruchomości (portale, facebook, google)

- Social media, google, facebook

- Typy osobowości - rodzaje klientów


Co o nas mówią

Doceniam to, że prowadzący starali mi się jak najlepiej przekonać i zachęcić do pracy na wyłącznościach. Pokazali mi na przykładach, że klientów można przekonać do pracy z jednym agentem, wynegocjować bardzo dobre wynagrodzenie.

Jolanta z Torunia

Podobały mi się nowe pomysły na to jak mogę zaprezentować klientom siebie i swoją pracę, motywacja do zdobywania wyższych prowizji. Nabrałam przekonania że pracuję profesjonalnie za nieodpowiednią do mojego poziomu pracy stawkę. Warto dopasować szkolenie do modelu pracy w danym biurze - np. obsługa kupującego z pobieranym wynagrodzeniem. Mam wrażenie że szkolenie traci wiarygodność gdy jest położony nacisk na inny model pracy: obsługa tylko sprzedającego.

Asia z Torunia

Najbardziej podobały mi się tzw. przykłady z życia. Nie ma dwóch takich samych sytuacji, klientów. I lubię jak inni dzielą się swoim doświadczeniem. Podobało mi się też, że szkolenie było konkretne, na temat.

Uczestnik z Poznania

Najbardziej cenne dla mnie było to, że jesteście praktykami i mówicie "naszym" branżowym językiem. Nieocenione są przywoływane prze Basię przykłady, których sama doświadczyła. Oraz gotowe "przepisy" jak odpowiadać Klientowi na jego obiekcje. Nic nie poprawiałabym - to było to czego oczekiwałam.

Agnieszka z Torunia

Na ogromny plus zasługuje bardzo konkretne podejście do szkolenia. Szkolenie było bardzo inspirujące, poszerzyło moją wiedzę na temat pracy na wyłączność, podejścia do klienta jak również na temat prowadzenia i pracy biura nieruchomości. Warto uczyć się od lepszych:)

Justyna z Poznania

Bardzo merytoryczne szkolenie, z praktyczymi wskazówkami. Szkolenie prowadzone było w sposób spójny, co pozwoliło na konkretne zapoznanie się z tematem. Świetny kontakt z uczestnikami szkolenia, konkretna dyskusja i wymiana swoich doświadczeń.

Sandra z Poznania

Wiele rzeczy było dla mnie już oczywistych, niektóre sobie ''utrwaliłam". Ogólna uwaga do wszystkich szkoleń bo to typowa sytuacja - gdyby zaczynały się punktualnie, to byłaby sensowna przerwa na małą regenerację. Prelegent ma fajny i łatwy kontakt z uczestnikami, a to ważne:)

Ewa z Poznania

Wyliczenie godzin pracy, które poświęcamy na jedną ofertę, oraz ciekawe argumenty, ułatwiające pozyskanie wyłączności.

Magda z Torunia


Nasze szkolenia


Generowanie i Marketowanie Leadów
Dla kogo
W szkoleniu może wziąć udział każdy agent nieruchomości. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zacząć systematycznie generować nowe leady sprzedażowe oraz marketować je, w celu znacznego zwiększenia przychodów ze sprzedaży.
Cel szkolenia
Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom na czym polega systematyczne generowanie leadów oraz jakie korzyści sprzedażowe za sobą niesie. Uczestnicy dowiedzą się czym jest lead, będą tworzyć różnego rodzaju sposoby generowania leadów, a następnie skutecznego ich marketowania. Po szkoleniu każdy uczestnik nauczy się tego, jak pracować z wszystkimi osobami, które do tej pory spotkał w swoim życiu zawodowym i prywatnym, po to, aby generowały one nową sprzedaż, sprzedaż powracającą oraz sprzedaż z polecenia.
Kto poprowadzi szkolenie
Szkolenie poprowadzi Krzysiek Kowalkowski - marketer, manager produktów związanych z branżą nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku, lider zespołu warszawskiego MOJE nowe M, współorganizator największej i najbardziej inspirującej konferencji branży nieurchomości recamp.pl
Efekty szkolenia
Każdy uczetnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz wyjdzie ze spotkania z pełnym przekonaniem, że każda osoba, którą agent nieruchomości codziennie spotyka na swojej drodze powinna generować jej sprzedaż. Pozna też najbardziej efektywne sposoby generowania i marketowania leadów.


Wyłączność w świecie nieruchomości
Dla kogo
Może w nim wziąć każdy agent nieruchomości. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zacząć pracę na 'wyłącznościach' albo całkowicie zmienić swój styl pracy.Liczba miejsc jest ograniczona.
Uwaga Managerowie i Właściciele
Aktualnie pracujemy nad szkoleniem mastermindowym dla Managerów i Właścicieli, którego celem jest przekazanie wiedzy, ustalenia planu działań oraz egzekujca i monitorowanie wdrażania wyłączności w firmach. Chcemy, aby managerowie stali się ewangelistami wyłączności w swoich organizacjach.
Cel szkolenia
Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom zalet płynących z pracy na umowach wyłącznych - zarobki, polecenia, czas pracy, zadowolenie z pracy, mniejszy stres. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się, jak działa wyłączność, co dobrego z niej wynika dla Klienta, czym jest dla Pośrednika oraz przede wszystkim dlaczego warto podpisywać umowy na wyłączność i jak to robić.
Kto poprowadzi szkolenie
Szkolenie poprowadzi Basia Chalińska - agent nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku, lider zespołu poznańskiego MOJE nowe M, współorganizatorka największej i najbardziej inspirującej konferencji branży nieurchomości recamp.pl
Efekty szkolenia
Każdy uczetnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz wyjdzie ze spotkania z pełnym przekonaniem i zaangażowaniem do zmiany swojego systemu pracy na ten oparty o umowy wyłączne.


Home staging - profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Dla kogo
Może w nim wziąć każdy agent nieruchomości oraz osoby, które chcą zacząć profesjonalnie przygotowywać mieszkania i domy do sprzedaży lub najmu. A także dla osób, które chcą zobaczyć czym różni się home staging od projektowania wnętrz.
Cel szkolenia
Celem szkolenia będzie głównie przekazanie praktycznej wiedzy z dziedziny home stagingu osobom którzy borykają się z codziennością w polskich mieszkaniach przy ich sprzedaży. Na szkoleniu uczestnik dowie się, jak przekonać klienta do zmian, jak zaplanować cały proces metamorfozy i po jakie triki i akcesoria sięgać, by uzyskać pierwsze, dobre wrażenie.
Kto poprowadzi szkolenie
Szkolenie poprowadzi Magdalena Pomorska - homestagerka, projektantka metamorfoz, agentka nieruchomości do zadań specjalnych, autorka sprawdzonych pomysłów na ,,drugie życie,, przedmiotów i szybkich efektów, skuteczna i Profesjonalna Pośredniczka. Trener homestagingu.
Efekty szkolenia
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz wyjdzie ze spotkania z wiedzą jak zrobić duży efekt małym kosztem oraz umiejętnością profesjonalnego przygotowania oferty nie tylko na zdjęciach ale też podczas prezentacji. Efektem tego będzie szybka i zyskowna sprzedaż każdej przygotowanej w ten sposób nieruchomości.

Dla kogo
Może w nim wziąć każdy agent nieruchomości. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zacząć profesjoanlnie przygotowywać mieszkania i domy do sprzedaży lub najmu, a także dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności home stagerskie.  


Facebook - wizerunek agenta, promocja, narzędzia
Dla kogo
Powinien wziąć w nim udział, każdy agent nieruchomości, który chce wykorzystać potencjał facebooka  do generowania i marketowania leadów oraz budowania własnego wizerunku.
Cel szkolenia
Celem szkolenia będzie pokazanie dobrych praktyk korzystania z facebooka, konkretnych narzędzi, z których powinien korzystać agent, aby generować sprzedaż.
Kto poprowadzi szkolenie
Szkolenie poprowadzi Krzysiek Kowalkowski - marketer, manager produktów związanych z branżą nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku, lider zespołu warszawskiego MOJE nowe M, współorganizator największej i najbardziej inspirującej konferencji branży nieurchomości recamp.pl
Efekty szkolenia
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz wyjdzie ze spotkania z wiedzą jak efektywnie korzystać z facebooka .

Dla kogo
Może w nim wziąć każdy agent nieruchomości współpracujący z MojeNoweM.


Szkolenie w moim mieście, w mojej firmie

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie w ramach Projektu Profesjonalny Pośrednik w swoim mieście lub w swojej firmie - napisz do nas - ustalimy szczegóły. 


Szkolenie w moim mieście, w mojej firmie

Jeśli chcesz wziąć udział w jednym ze szkoleń w ramach Projektu Profesjonalny Pośrednik - skontaktuj się z nami

Poznań | Barbara Chalińska 

+48 723 753 723

Warszawa | Krzysztof Kowalkowski

+48 606 969 208