Ewa Graczyk

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

O mnie

W pracy zdecydowanie stawiam na jakość, nie na ilość obsługiwanych przeze mnie transakcji. Dzięki temu moi klienci mogą czuć się w pełni bezpiecznie i pewnie, mogą z radością cieszyć się ze swoich inwestycji wiedząc, że wraz ze mną czuwa nad nimi sztab ludzi z ogromnym doświadczeniem i uznaniem na rynku nieruchomości.
W Poznaniu mieszkam od dziecka, uwielbiam to miasto i jego okolice, zwłaszcza te po zachodniej jego stronie. Tereny od Ogrodów po Tarnowo Podgórne i dalej znam jak własną kieszeń. Chętnie podzielę z Państwem się moją wiedzą i zaangażowaniem.

Specjalizacja

 • Poznań i okolica
 • sprzedaż, najem, poszukiwania nieruchomości
 • mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe
 • lokalny rynek
 • homestaging, metamorfozy
 • rynek pierwotny, deweloperzy

Języki

 • polski
 • angielski
 • niemiecki

Skontaktuj się ze mną

+48 600 430 331

Kursy i szkolenia


 • Podstawowe aspekty prawne
 • Stan prawny nieruchomości 
 • Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • MLS - nowe narzędzie
 • RODO w pracy pośrednika
 • Sprzedaż nieruchomości gruntowych i rolnych
 • Wyłączność w świecie nieruchomości
 • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
 • Jak budować oferty dla Klienta
 • Budowanie wizerunku Pośrednika
 • Sprzedaż i negocjacje
 • Generowanie i marketowanie leadów
 • Przygotowanie opisów ofert
 • Przygotowanie do spotkania z potencjalnym Klientem
 • Akademia Kupującego

Jak pracuję


Pani Ewa pomogła nam sprzedać dom, gdzie temat działki był bardzo problematyczny. Nikt się nie chciał podjąć tematu sprzedaży. A tu sprawa zakończona sukcesem i wszystko milo, sprawnie. Wspaniałą osoba na właściwym miejscu

 

DariuszPolecam Panią Ewę i dziękuję za jej pomoc, zaangażowanie i zrozumienie w załatwieniu formalności z wynajęciem mieszkania, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie i dziękuję bardzo.

 

BożenaBardzo polecam usługi Pani Ewy Graczyk z Moje Nowe M Nieruchomości!
Nienachalna, cierpliwa, dba o interes zarówno sprzedającego jak i kupującego. Chętnie służy informacją i pomocą w razie problemów. Sympatyczna i osoba, a jednocześnie skuteczny agent nieruchomości.

 

ŁukiEwa? Wspaniała osoba i profesjonalny pośrednik, nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego! Czułam się zaopiekowana od pierwszego do ostatniego dnia sprzedaży nieruchomości: wszystkie formalności, wizyty potencjalnych klientów oraz wszelkie sprawy, z którymi pewnie bym sobie nie poradziła, załatwione sprawnie i bezproblemowo. W takich wydarzeniach muszę być prowadzona za rękę i BYŁAM! Tylko Ewa!

 

Karolina

Sprzedaż nieruchomości 


Współpraca z Panią Ewą Graczyk była dla mnie czystą przyjemnością. Już od pierwszej rozmowy telefonicznej miałam poczucie, że trafiłam w dobre ręce. Nasze rozmowy i spotkania odbywały się w przemiłej atmosferze, były konkretne
i rzeczowe. Pani Ewa jest osobą empatyczną, odpowiedzialną i rzetelną oraz bardzo kompetentną. Sprzedała moją nieruchomość bardzo szybko i sprawnie. Jest osobą godną polecenia.

 

Danuta

Sprzedaż nieruchomości


Ewa dokonała tego, czego poprzedni pośrednik nie zdołał, a nie miała łatwego orzecha do zgryzienia! To wszystko dzięki jej dużemu wysiłkowi, niezliczonym pomysłom, kompetencji, indywidualnemu podejściu do sprzedaży oraz empatii okazywanej klientom. Jest świetna w tym, co robi i to po prostu czuć. Wspierająca, ale nienachalna, swojska i zarazem profesjonalna - to ujmuje obie strony i stwarza idealne warunki do współpracy. Polecam z całego serca :)

 

Marta

Sprzedaż mieszkania


Ewa spełniła wszystkie nasze potrzeby: załatwiła wszystkie formalności (było ich dużo), znalazła nam dobrego wykonawcę do szybkiego remontu, poleciła renomowaną firmę przeprowadzkową i zorganizowała ekscytujący profesjonalny film
z mieszkania dla potencjalnych nabywców - i mówi doskonale po angielsku (co było ważne dla nas jako obcokrajowców)!
Ewa regularnie informowała nas o postępach i rozwoju - jest bardzo dobrze zorganizowaną profesjonalistką z dbałością
o szczegóły, ma dobry gust w aranżowaniu prezentacji dla zwiedzających i jest absolutnie rzetelna w swojej pracy. Zdecydowanie polecam usługi Ewy każdemu, kto chce bezproblemowo kupić lub sprzedać nieruchomość w Poznaniu
i potrzebuje zaufanego i znającego się na rzeczy lokalnego profesjonalisty.

Ewa fulfilled all of our needs: she took care of all paperwork (there was a lot), found us a good building contractor for quick renovation, suggested a reputable moving company and arranged an exciting professional video of the apartment for prospective buyers - and she speaks excellent English (which was important for us as foreigners)! Ewa regularly kept us abreast of the progress and developments - she is a highly organized professional with devotion to detail, has a fine taste when arranging "settings" for visitors and is absolutely reliable in her work. I strongly recommend Ewa's services to anyone seeking to buy or sell real estate in Poznan hassle-free and who needs a trustworthy and knowlegeable local professional.

Olga i Witalij

Sprzedaż mieszkania


Dziękuję Pani Ewie za olbrzymie zaangażowanie i empatyczne podejście. Polecam z całego serca :)
P.S. Dałabym i 10 gwiazdek za taka pracę :)

Kamila

Sprzedaż nieruchomości w Poznaniu


Na wstępie dziękuje za przyjazne traktowanie i cudowny finał. 5 gwiazdek w moim przypadku to za mało.
Poszukiwanie domu przeze mnie było udręką nie tylko dla Ewy. 🤦‍♂️ Trwało to prawie 2 lata bo stawiałem ogromne wymagania szukając niemal „Świetego Graala”. 🏆
W tak trudnych czasach spełnienie moich oczekiwań wymagało nie tylko poświęcenia czasu, wyjazdów i spotkań co ogromnego zaangażowania i wiedzy.
Udało się!!! Mimo tego że szukałem osobiście, odbyłem kilkaset rozmów, oglądałem kilkadziesiąt miejsc na swoją przyszłość, to właśnie Ewie udało się znaleźć moje miejsce, mój spokój i lepszą przyszłość.
Profesjonalny finał, sprawdzenie ryzyka, dbałość o notariusza oraz terminy doprowadziło do szybkiej realizacji. Od pierwszego kontaktu z klientem minęło zaledwie 25 dni a ja już mieszkałem i dbałem o nowy dom!
Dziękuje Ci Ewa za pomoc, wytrwałość, osobiste zaangażowanie, dziesiątki rozmów, wspólnych emocji i przebytych kilometrów. 💪👌
Z Twoją pomocą dziś „zbudowałem” nowy lepszy zamek dla mojej rodziny na mocnym fundamencie. Sprawiłaś że osiągnąłem spokój a moje dzieci i Ania są zachwyceni.
Dziękuję Ci. Bardzo.

Robert

Zakup domu w Poznaniu


Pani Ewa jest świetna w tym co robi. Efekt pracy jest błyskawiczny, pewnie dlatego, że budzi w ludziach zaufanie i dobre emocje, co w wielu przypadkach redukuje stres związany w wynajmem. Nie wyobrażam sobie jakiegoś innego Pośrednika. Nawiązuje tak dobre relacje z potencjalnymi najemcami, że te pozytywne wibracje zostają między nami na długo :):):)

Destini Care

Najem biura w Poznaniu


Bardzo bardzo polecam Panią Ewę Graczyk . Pełna kultura i profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na sprzedającym . Stały bezproblemowy kontakt . Praca wykonana na 110% . Fachowa wiedza i doradztwo z zakresu wszelkich zagadnień związanych z nieruchomościami . Moje wcześniejsze doświadczenia z pośrednikami nieruchomości pokazały jak olbrzymia przepaść jest w pracy Pani Ewy a innych pośredników- odpowiedni człowiek na na odpowiednim stanowisku . Bardzo serdecznie dziękuję Pani Ewie i pozdrawiam!

Piotr

Sprzedaż domu w Poznaniu


Spore zaangażowanie Pani Ewy. Z czystym sumieniem polecam, zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. Kupujący z pewnością mają szansę na dodatkowy rabat u notariusza, sprzedający ma pewność, że mieszkanie znajdzie się w dobrych rękach.

Marcin

Sprzedaż mieszkania w Poznaniu


Bardzo gorąco polecamy Panią Ewę, która od początku rozumiała nasze potrzeby, a propozycje, które były nam przedstawiane, idealnie wpasowały się w nasze oczekiwania. Dzięki wsparciu p. Ewy, bardzo szybko wybraliśmy nasze nowe M i dopełniliśmy wszelkich formalności. Jesteśmy pod wrażeniem działania i tego, jak sprawnie i w jak sympatycznej atmosferze przebiegł cały proces. Polecamy 

Aleksandra

Zakup domu w Poznaniu


Jak pracuję


.


Insert Content Template or Symbol
Insert Content Template or Symbol