POZNAŃ 

530 757 089

WARSZAWA 

500 396 296

Huta Żelechowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 900 PLN
Powierzchnia
7 700 m2

Piękna, duża działka położona w spokojnej okolicy na pograniczu województwa mazowieckiego i lubelskiego - Huta Żelechowska. Dogodny dojazd do Warszawy czy Garwolina dzięki szybkiemu połączeniu trasą S17 (Warszawa-Lublin).

:: Informacje podstawowe ::
- Działka oznaczona numerem 352/2 położona w obrębie Huta Żelechowska o wymiarach 60 m x 127 m - krótszym bokiem przylega do drogi dojazdowej;
- zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 87 m2 oraz dwoma budynkami niemieszkalnymi murowanymi o powierzchni odpowiednio 83 i 15 m2.

:: Lokalizacja ::
- Huta Żelechowska, gmina Żelechów, powiat Garwoliński;
- Bezpośrednio przy drodze asfaltowej;
- 13 km do wjazdu na trasę S17 na węźle Gończyce;
- 90 km do centrum Warszawy.

:: Okolica ::
- W bezpośrednim sąsiedztwie tereny wiejskie, łąki i pola oraz niska zabudowa jednorodzinna;
- W odległości kilometra znajduje się luksusowy obiekt Pałac Żelechów SPA & Wellness, zaaranżowany w XVIII wiecznym pałacu.

:: Przeznaczenie ::
- Tereny objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego:
a. około 90 metrów w głąb działki leży na terenie oznaczonym MRU - funkcje podstawowe - zabudowa siedliskowa, dla której funkcjami towarzyszącymi jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej oraz usługi (powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 70 % powierzchni działki, maksymalna wysokość zabudowy - dla budynków mieszkalnych 2 kondygnacje + poddasze użytkowe (11 metrów), dla budynków usługowych 1 kondygnacja naziemna + poddasze użytkowe (7 metrów));
- możliwość podziału na mniejsze działki po 900 metrów (zabudowa mieszkaniowa), 1000 metrów (zabudowa usługowa) lub 1500 metrów (zabudowa siedliskowa lub mieszkaniowo-usługowa);
b. pozostała część oznaczona symbolem R - przeznaczenie pod tereny produkcji rolnej (pola uprawne, łąki, pastwiska);

:: Media ::
- Woda i prąd doprowadzone do działki;
- Gazociąg w drodze bezpośrednio przy działce.

:: Stan prawny ::
- Własność: Ustanowiona KW;
- Wolna od ograniczeń w rozporządzaniu i od obciążeń na rzeczy osób trzecich.

Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i spokoju, jednocześnie bez konieczności rezygnacji z wygodnego dojazdu do większych miast, zarówno jako miejsce budowy wymarzonego domu jak i miejsca na weekendowe wypady. Ciekawa propozycja także na cele inwestycyjne z uwagi na możliwość podziału na mniejsze działki lub wykorzystania terenu pod usługi.

Zapraszam do kontaktu

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 11
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
Ewa Rafeld-Napora

Ewa Rafeld-Napora

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).