Wioletta Fórman

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

O mnie

Jestem pośredniczką, która specjalizuje się w sprzedaży droższych nieruchomości na przedmieściach Poznania. Każda oferta przygotowana przeze mnie trafia szybko na rynek. Przygotowuję profesjonalne sesje zdjęciowe oraz spacery 3d, które przyspieszają sprzedaż nieruchomości.

Specjalizacja

 • check-circle-o
  Poznań i okolica
 • check-circle-o
  sprzedaż
 • check-circle-o
  mieszkania, dom, działki

Języki

 • check-circle-o
  polski​​​​

Skontaktuj się ze mną

+48 500 254 517

Jak pracuję


quote-left

Podobno sprzedać mieszkanie jest trudno, według mnie trudniejsze jest kupno własnego kąta.

W gąszczu ofert i ilości biur trafiliśmy na ogłoszenie pani Wioletty Fórman, które wyróżniało się bardzo profesjonalnym opisem mieszkania i zdjęciami, które świadczyły, że ten pośrednik pracuje na najwyższych standardach. Umówiliśmy się na obejrzenie mieszkania, a ponieważ jestem osobą wymagającą, od początku prezentacji wiedziałem, że pani Wioletta to profesjonalny pośrednik, ale co najważniejsze, fajny człowiek.

Zdecydowaliśmy się z rodziną na kupno tego mieszkania i mimo, że nie byłem klientem pani Wioletty, ponieważ reprezentowała ona stronę sprzedającą, to bez zaangażowania, spokoju, a były chwile, że wątpiłem, czy dojdzie do transakcji, wtedy słyszałem słynne zdanie pani Wioletty ( Panie Piotrze, proszę mi zaufać, ja to załatwię), bardzo dobrze wykazała się w pośredniczeniu między właścicielami mieszkania, notariuszem, pośrednikiem kredytowym a nami, stroną kupującą.


Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy panią Wiolettę Fórman, agentkę nieruchomości z prawdziwą pasją i życzymy wszystkim, aby mieli takiego opiekuna przy swoich transakcjach.


Piotr Jaworowicz 

kupno mieszkania w Poznaniu
quote-left

Niedawno postanowiłam sprzedać swój dom. Na początku pomyślałam, że sprzedam go sama ale po kilku miesiącach bezskutecznego szukania kupca i po kilkunastu agencjach nieruchomości, które podpisywały ze mną umowy i praktycznie nic nie robiły, znalazłam kontakt do Pani Wioletty Fórman.
Od początku zajęła się wszystkim bardzo profesjonalnie. Przedstawiła plan marketingowy, pokazała, jakie błędy do tej pory popełniałam i zaoferowała pomoc. Po bardzo profesjonalnej ocenie domu przez Panią Wiolettę, a następnie po odpowiednim przygotowaniu go na sprzedaż , zaczęli zgłaszać się chętni do jego obejrzenia. Dzięki dobrze przeprowadzonym negocjacjom z potencjalnymi kupującymi Pani Wioletta uzyskała dla mnie kwotę transakcji przekraczającą pierwotną cenę ofertową.
Przez cały czas czułam b. profesjonalne podejście, osobiste zaangażowanie i dobrą energię ze strony Pani Wioletty. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta, była do mojej dyspozycji za każdym razem, kiedy Jej potrzebowałam. Wszystkiego dopilnowała, zorganizowała, a jej stoicki spokój podczas rozmów finalnych zapewniał stabilność całego spotkania.
Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pani Wioletty Fórman zarówno sprzedającym jak i kupującym. Pani Wioletta jak mało kto zna lokalny rynek i wymagane procedury.
Do tego jest uroczą, przemiłą kobietą o nienagannych manierach i każdy kontakt z Nią należał do przyjemności. Serdecznie polecam !


Małgorzata Wachowiak

sprzedaż domu pod Poznaniem