POZNAŃ 

530 757 089

WARSZAWA 

606 969 208

uHouse

  • SPRZEDAJESZ
  • KUPUJESZ
  • JESTEŚ AGENTEM NIERUCHOMOŚCI

uHouse - miejsce, któremu możesz zaufać. Sprzedaj szybko nieruchomość

uHouse to usługa, która pozwoli Ci sprzedać szybko i za najlepszą cenę Twoją nieruchomość, bez względu na to, gdzie znajduje się Twoja nieruchomość. Pracujemy z najlepszymi profesjonalistami na rynku i możesz być pewien, że nikt inny nie zrobi tego lepiej niż oni.

Powiedz nam co chcesz sprzedać i ile jesteś w stanie zapłacić

​Zanim zaczniesz pracować z uHouse podaj nam kilka informacji na temat Twojej nieruchomości. Następnie uzyskasz dostęp do wszystkich narzędzi, które pomogą Ci sprzedać nieruchomość szybko i za jak najlepszą cenę.

Sam ustal wynagrodzenie dla agenta nieruchomości, które chcesz zapłacić za usługi, które zdecydujesz się wybrać.​

Otrzymasz swojego własnego eksperta rynku nieruchomości

Pracujemy tylko z najlepszymi agentami nieruchomości. Weryfikujemy jakość ich pracy, więc możesz być pewien, że będziesz pracować z ekspertem. Uzyskasz od niego porady w dowolnym temacie związanym z Twoją nieruchomością, począwszy od wyceny Twojej nieruchomości, poprzez porady homestagingowe, pomoc w udzieleniu kredytu, remontem nieruchomości, poradami podatkowe, poradami prawnymi, czy umowami przedwstępnymi i przenoszącymi własność. To wszystko otrzymasz bez dodatkowych kosztów, więc skorzystaj i zadawaj wszystkie pytania, które przychodzą Ci do głowy. 

Opublikuj swoje ogłoszenie

Po zakończeniu wprowadzania informacji o nieruchomości Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane w internecie i będziesz mógł dzielić się nim ze swoimi znajomymi. Twoje ogłoszenie znajdzie się na największych wyszukiwarkach nieruchomości takich jak: Otodom.pl, Olx.pl, Gratka.pl, Morizon.pl, a także zostanie zaprezentowane w Systemach Wymiany Ofert (MLS) innym agentom nieruchomości. Dzięki takim działaniom Twój zasięg w internecie zostanie zoptymalizowany.

Komunikuj się z potencjalnymi klientami

Komunikacja z klientami jest bezpieczna. Nie musisz udostępniać Twoich danych osobowych dopóki nie będziesz gotowy. Masz swojego agenta nieruchomości, który zadba o Twój interes. Będzie prezentować Twoją nieruchomość w Twoim imieniu, będzie negocjował warunki sprzedaży w Twoim interesie, pomoże Ci uzyskać jak najwyższą cenę i sprzeda Twoją nieruchomość szybciej niż ktokolwiek inny.

Twoja nieruchomość zostanie sprzedana

Otrzymasz ofertę od kupującego, który zakocha się w Twojej nieruchomości i akceptujesz ofertę online. Nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu. Wszystkimi dokumentami zajmie się Twój agent nieruchomości, który zorganizuje umowy i cały proces sprzedażowy. Ty będziesz potrzebny tylko u notariusza, aby podpisać umowę i przekazać klucze nowemu właścicielowi. Pieniądze za sprzedaż nieruchomości znajdą się na Twoim koncie.

Sprzedaj swoją nieruchomość dzięki usłudze uHouse