Zostań agentem

Jeśli nigdy dotąd nie pracowałeś jako Pośrednik w obrocie nieruchomościami nauczymy się zawodu.
Jeśli jesteś pośrednikiem, ale oczekujesz od współpracowników wciąż więcej, my Ci to zaoferujemy.
Jeśli chcesz stworzyć biznes w branży nieruchomości, chcesz rozwijać siebie, swój zespół, myślisz o tym, żeby w przyszłości otworzyć własne biuro nieruchomości – my Ci w tym pomożemy.

Co oferujemy
Każdemu agentowi oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach dla nowych agentów

  • możliwość korzystania z dokumentacji biura – umowy przygotowane przez agentów z wieloletnim doświadczeniem oraz prawnika

  • szerokie kontakty z profesjonalistami działającymi latami w branży nieruchomości

  • know-how branżowe – zdobyte przez lata działań w branży nieruchomości oraz 3 lata organizacji największej w Polsce konferencji branżowej recamp.pl

  • know-how marketingowe – zdobyte przez lata działań w branży od strony pośrednictwa, jak i online marketingu

  • know-how biznesowe – pozwalające mu zaplanować swój biznes w dłuższej perspektywie
    Eksperckość

Nasi trenerzy i coachowie dbają o to, żeby każdy Pośrednik współpracujący z Moje Nowe M zdobył profesjonalną wiedzę branżową. Współpracowników szkolimy pod kątem wiedzy związanej z obrotem nieruchomościami, poczynając od tematów prawnych, poprzez umiejętności sprzedażowe, aż w końcu i marketingowe. Duży nacisk kładziemy na zbudowanie silnej marki osobistej pośredników, także w social mediach i internecie. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekspertami rynku: pośrednikami, trenerami, architektami, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami, homestagerami, czy fotografem.

Team spirit
Ważnym elementem, który wyróżnia nas na rynku jest umiejętność budowania ducha zespołu. Chcemy, żeby każdy współpracownik czuł się w naszej firmie doceniany, szczęśliwy i cieszył się każdym dniem spędzonym wśród współpracowników.

Niezależność
Stawiamy na dużą niezależność agentów wspierając ich przy tworzeniu ich zespołów sprzedażowych, a także budowaniu ich indywidualnego wizerunku oraz rozwijaniu potencjału i jakości bazy danych leadów każdego z agentów.

Uczciwość
Jedną z podstawowych zasad którymi się kierujemy to uczciwość i wzajemny szacunek. Proponujemy legalne i uczciwe warunki współpracy agenta z MNM (w tym system rozliczeń). Tak samo pracujemy z naszymi klientami.

Wysokie prowizje oraz udział w zyskach
Oferujemy do 85% prowizji dla pośrednika z realizowanych transakcji, a także udział w zysku od przychodów generowanych przez współpracowników rekomendowanych przez agenta.

Wysokie wynagrodzenia
Wiemy ile kosztuje praca naszych agentów, potrafimy to przekazać naszym klientom. Dzięki temu jesteśmy w stanie pracować na wysokich prowizjach, reprezentując jednocześnie interesy naszego zleceniodawcy.

Jakość ofert
Nie konkurujemy na rynku ceną usług, a jakością naszej pracy. Każda oferta, z którą pracują nasi współpracownicy jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, począwszy od opisu, zdjęć, rzutów, a skończywszy na raportowaniu działań pośrednika klientowi. Dzięki czemu jakość nieruchomości, z którymi pracujemy jest zawsze na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie marketingowe oraz ciągłe zdobywanie wiedzy pozwala nam jeszcze lepiej sprzedawać nieruchomości.

Jeśli chcesz zostać agentem nieruchomości lub rozwijać biznes w Poznaniu, Warszawie lub w innym mieście, napisz do nas

Poznań | Barbara Chalińska 

+48 723 753 723

Warszawa | Krzysztof Kowalkowski

+48 606 969 208