Zostań agentem

Prowadzimy biuro nieruchomości z ugruntowaną pozycją na rynku w Poznaniu i Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Doświadczenie naszych agentów to łącznie kilkadziesiąt lat pracy! Mamy skąd czerpać wiedzę.

Tak działamy
Poranek rozpoczynasz od zaplanowania swojego dnia?
Lubisz działać?
Jesteś ciekawa/y, co myślą inni i potrafisz spojrzeć na świat ich oczami?
Potrafisz zrozumieć potrzeby innych, bez zbędnej oceny?
Lubisz wyzwania?
Jesteś aktywna/y?
Kochasz ludzi?
Nie zgadzasz się na bylejakość?
Dołącz do nas, szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli chcesz

  • mieć satysfakcję z pracy jako agent nieruchomości

  • pracować na najwyższych standardach (wyłączność, współpraca, praca dla i na rzecz Klienta)
    aby Twoi Klienci wracali do Ciebie i polecali Cię swoim znajomym

  • pracować w zgranym, sympatycznym zespole

  • uczyć się szybko zawodu pośrednika, od najlepszych

  • my dajemy Ci gotową instrukcję obsługi - jak zostać najlepszym agentem


Gwarantujemy Ci

  • możliwość rozwoju

  • zapewniamy pełną ścieżkę szkoleniową (prawo, marketing nieruchomości, wizerunek agenta, skuteczna sprzedaż - szkolenia miękkie)

  • będziesz mógł również korzystać z naszego wieloletniego doświadczenia, na etapie zdobywania klientów, przygotowywania dokumentacji, prowadzenia ofert czy realizowania transakcji

Niezależność
Stawiamy na dużą niezależność agentów wspierając ich przy tworzeniu ich zespołów sprzedażowych, a także budowaniu ich indywidualnego wizerunku oraz rozwijaniu potencjału i jakości bazy danych leadów każdego z agentów.

Uczciwość
Jedną z podstawowych zasad którymi się kierujemy to uczciwość i wzajemny szacunek. Proponujemy legalne i uczciwe warunki współpracy agenta z MNM (w tym system rozliczeń). Tak samo pracujemy z naszymi klientami.

Wysokie prowizje oraz udział w zyskach
Oferujemy do 75% prowizji dla pośrednika z realizowanych transakcji, a także udział w zysku od przychodów generowanych przez współpracowników rekomendowanych przez agenta.

Wysokie wynagrodzenia
Wiemy, ile kosztuje praca naszych agentów, potrafimy to przekazać naszym klientom. Dzięki temu jesteśmy w stanie pracować na wysokich prowizjach, reprezentując jednocześnie interesy naszego zleceniodawcy.

Jakość ofert
Nie konkurujemy na rynku ceną usług, a jakością naszej pracy. Każda oferta, z którą pracują nasi współpracownicy jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, począwszy od opisu, zdjęć, rzutów, a skończywszy na raportowaniu działań pośrednika klientowi. Dzięki czemu jakość nieruchomości, z którymi pracujemy jest zawsze na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie marketingowe oraz ciągłe zdobywanie wiedzy pozwala nam jeszcze lepiej sprzedawać nieruchomości.

Zespół

Najważniejszy jest dla nas zespół, dlatego zapraszamy Cię na nasze cotygodniowe spotkania i wewnętrzne szkolenia, pamiętając o życiu „po godzinach” i wspólnych rozrywkach ;)

Jeśli czujesz, że to ogłoszenie skierowane jest do Ciebie, masz doświadczenie w branży nieruchomości (lub odpowiednio dużo samodyscypliny i motywacji, aby je zdobyć) - zaskocz nas swoim cv i listem motywacyjnym.


Jeśli chcesz zostać agentem nieruchomości lub rozwijać biznes w Poznaniu, Warszawie lub w innym mieście, napisz do nas

Poznań | Barbara Chalińska 

+48 723 753 723

Warszawa | Krzysztof Kowalkowski

+48 606 969 208