Zalasewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 PLN
Powierzchnia
64 m2
Liczba pokoi
3

UWAGA!! Mieszknie przeznaczone dla osób ceniących sobie ciszę.

LOKALIZACJA

Zalasewo, ślepa, zaciszna uliczka, mieszkanie położne na parterze 4 lokalowego budynku z 2007 roku. Wejście na klatkę schodową wspólne dla 2 lokali.

MIESZKANIE

Salon + aneks kuchenny, sypialnia, gabinet z wyjściem na ogródek do wyłącznej dyspozycji, łazienka. Na terenie posesji jedno miejsce parkingowe, możliwość wynajęcia garażu. Budynek z ochroną, Internetem - wifi. Na wyposażeniu pralka, umeblowanie zgodnie ze zdjęciami.

KOSZTY UTRZYMANIA

Czynsz najmu 1600 zł
Media;
- (ogrzewanie) - w sezionie letnim ok 30 zł/mc (ogrzewanie wody), w sezonie zimowym ok 250 zł/mc
- (woda, prąd) - wg zużycia
- pozostałe (Internet, ochrona, śmieci) 70 zł/mc
- najem garażu jako opcja - 150 zł

Wolne od zaraz.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości