Poznań-Jeżyce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
40,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Mieszkanie w podwórzu klimatycznej, zadbanej przedwojennej kamienicy. W sercu Jeżyc, w pełną infrastrukturą wokół - tramwaj, autobus, sklepy, Rynek Jeżycki, liczne knajpki.

W pełni umeblowana kuchnia ze zmywarką, lodówko-zamrażarką, płytą elektryczną (NIE ma piekarnika).
Łazienka z oknem, kabiną prysznicową, pralką.
Sypialnia z łóżkiem, komodami, szafkami nocnymi.
Mniejszy pokój z szafą i oknami połaciowymi.
W sypialni roleta okienna zewnętrzna.

Koszty utrzymania - 1500 zł czynsz najmu + 298 zł opłaty administracyjne w tym woda+ prąd, gaz - wg liczników. Telewizja Internet - we własnym zakresie - dostawca sygnału - INEA.

Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości