Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
735 000 PLN
Powierzchnia
64,70 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
5

Świetny gotowiec inwestycyjny, z przychodem 7.020 zł/mies., ROI 9,55 %.

:: Opis inwestycji:
Przychody: Łącznie 6 pokoi (1400+1380+2x1130+2x990) = 7.020 zł/mies.
Koszty: czynsz do spółdzielni 785 zł + pozostałe koszty (media) ok. 250 zł = 1.035 zł/mies.
ROI - 9,55 %.

:: Nieruchomość:
Lokal o powierzchni 64 m2 został zaaranżowany na 6 jednoosobowych, kompletnie umeblowanych pokoi. Dodatkowo w skład pomieszczeń wchodzą: łazienka z WC, oddzielny WC oraz kuchnia - również wyposażone. Mieszkanie zostało wyremontowane, a wysokiej jakości materiały pozwolą na bezpieczne użytkowanie przez lata. Lokal znajduje się na ostatnim, 5 piętrze. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym z odnowionymi klatkami schodowymi. Wokół bloku sporo miejsc parkingowych z chronionym szlabanem wjazdem.

:: Lokalizacja:
Mieszkanie umiejscowione jest na warszawskim Czerniakowie na ulicy Melomanów, nieopodal skrzyżowania ulic Czerniakowskiej i Gagarina, blisko Łazienek Królewskich. Okolica jest dobrze skomunikowana z Centrum. Dojazd do Metra Politechnika zajmuje ok. 20 minut komunikacją miejską. Nowoczesna infrastruktura z licznymi inwestycjami usługowymi w okolicy.

:: Wykaz pomieszczeń:

1 x Pokój - 12 m2
3x Pokój - 8 m2 (w tym jeden z balkonem)
2x Pokój - 6 m2
Aneks kuchenny - 6,2 m2
Łazienka - 5 m2
WC - 1,5 m2
Hol - 3 m2

:: Stan prawny:
Mieszkanie stanowi odrębną własność z KW, bez obciążeń.

::Dla kogo:
Inwestorzy i poszukujący lokaty środków w sprawdzone rozwiązania.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Bar, Park, Kościół, Fitnes, Przychodnia lekarska, Apteka, Szkoła, Plac zabaw, Przedszkole, Gimnazjum, Restauracja, Sklep, Szpital, Basen
  • Komunikacja: Autobus
Marcin Szmidt

Marcin Szmidt

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości