Ząbki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Powierzchnia
47,30 m2
Liczba pokoi
2

Rozkładowe (2 pokojowe) mieszkanie, usytuowane na terenie zamkniętego osiedla niewysokich budynków. Nowoczesna część Ząbek k. Warszawy - ul. Powstańców. Liczne tereny rekreacyjne w okolicy.

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA - CENA 420 000 PLN.

==Opis mieszkania/budynku/osiedla==
Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze, czteropiętrowego budynku. Lokal posiada spory balkon. Do dyspozycji przyszłego lokatora jest komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe na parkingu podziemnym.

Osiedle położone jest na terenie cichej i zielonej części Ząbek. Na tyłach znajduje się boisko wraz z placem zabaw, w otoczeniu terenów rekreacyjnych oraz lasu.

==Wykaz pomieszczeń==
1. Pokój dzienny z wyjściem na balkon - 16,9 m2
2. Sypialnia - 8,5 m2
3. Kuchnia - 8,2 m2
4. Łazienka z toaletą - 4,1 m2
5. Balkon - 12 m2
6. Hol - 5,6 m2

==Lokalizacja==
Ząbki - k. Warszawy. Przeciętna komunikacja. Czasy dojazdów do wymienionych miejsc mogą się wydłużyć w godzinach szczytu:

- Centrum - 20-25 minut samochodem i 45-50 minut komunikacją miejską.
- Lotnisko - 25-30 minut samochodem i 60 minut komunikacją miejską.
- Centum Handlowe Promenada - 10-12 minut samochodem i 25-30 minut komunikacją miejską.

==Okolica==
W pobliżu znajduje się dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, tras rowerowych i pieszych.
Nieopodal plac zabaw i boiska. Osiedle przy lesie w którym znaleźć można wiele ścieżek spacerowych. Nieco dalej (2 km) znajdują się malownicze tereny Zalewu Bardowskiego.

Nie ma problemu z zaopatrzeniem w pobliskich sklepach (Lidl, Biedronka, Kaufland, Rossmann, etc.). Głodnym aktywności, spacerów oraz rekreacji, z pewnością przypadnie do gustu zielona i spokojna okolica.

==Koszty utrzymania==
Opłata administracyjna wraz z zaliczkami na wodę, ogrzewanie, ścieki i śmieci - ok. 460 PLN/mies.
Prąd - ok. 75 PLN/mies.
Miejsce parkingowe - w cenie mieszkania
Komórka lokatorska - w cenie mieszkania

==Dla kogo==
- Para
- Rodzina z dzieckiem
- Rodzina z dziećmi

Zapraszam do kontaktu.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Przedszkole, Fitnes, Bank, Las, Restauracja, Hala sportowa, Szkoła, Bar, Plac zabaw, Apteka, Sklep
  • Komunikacja: Autobus
Michał Szymbor

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości