Poznań, Centrum, ul. Tadeusza Kościuszki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
39,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Cena
299 000 PLN
Cena za m2
7 647,06 PLN
Powierzchnia
39,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1959
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
491,49 PLN
Dostępne od
2019-01-30
Numer oferty
400/3642/OMS

Udostępnij

Kompaktowe mieszkanie ze słonecznym salonem i kuchnią pełniącą również funkcję mniejszego pokoju, na 3 piętrze bloku z cegły w samym centrum Poznania, zaledwie 4 minuty pieszo od Okrąglaka. Dzięki ergonomicznemu układowi z łatwością można przenieść aneks kuchenny do salonu, zyskując oddzielną sypialnię.

Mieszkanie po remoncie generalnym w 2012 roku, obejmującym instalację elektryczną, wymianę drzwi, paneli, remont łazienki i kuchni w zabudowie.
Ciepła woda dzięki nowemu piecykowi gazowemu, ogrzewanie miejskie.
Blok przeszedł całkowity remont w 2000 roku: ocieplenie, remont dachu, wymianę drzwi do klatek, domofony. Klatki schodowe wyremontowane 2 lata temu.

Cały teren bloku jest ogrodzony, furtka dla mieszkańców na kod, brama wjazdowa dla aut na pilota. Na ogrodzonym terenie za blokiem znajduje się teren zielony, rodzaj parku z chodnikami i ławkami tylko do użytku mieszkańców bloku.
Natomiast od frontu bloku, również terenie zamkniętego podwórka znajduje się rząd garaży z możliwością wynajęcia. Do mieszkania przynależy piwnica.
Założona księga wieczysta.

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Południe
Magdalena Pomorska

Magdalena Pomorska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości