POZNAŃ 

530 757 089

WARSZAWA 

606 969 208

Poznań

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
38,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
9

Dwupokojowe mieszkanie na os. Kosmonautów w Poznaniu.

::O mieszkaniu::
Odświeżone, widne mieszkanie szuka nowych właścicieli. Nieruchomość o powierzchni 38 m² składa się z niezależnej kuchni z oknem!, łazienki z prysznicem oraz dwóch oddzielnych pokoi. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 12 piętrowego wysokiego bloku, otoczonego zielonym parkiem. Gotowe do wejścia, zamieszkania czy najmu.

::Lokalizacja::
Zlokalizowane na os. Kosmonautów, na Winogradach z bardzo dobrą infrastrukturą komunikacyjną (tramwaj - nowa linia 3 i 10, autobus), oraz handlowo-usługową (sklepy, restauracje, przychodnie, przedszkola, szkoły). Blok położony w sercu terenów zielonych, które umilają spacery lub aktywność fizyczną w terenie.

Oferta idealna jako mieszkanie na start lub inwestycja pod najem.

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Przedszkole, Szkoła, Żłobek, Centrum handlowe, Park, Sklep
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).