Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
319 000 PLN
Powierzchnia
28 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
6

Świetnie skomunikowana, praktyczna kawalerka. Poszukujesz wygodnego i niedrogiego mieszkania w dobrej lokalizacji? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

== Opis mieszkania/budynku/osiedla ==

Mieszkanie położone jest na 6-mym piętrze 10-cio piętrowego budynku. Do lokalu przynależy niewielka piwnica. Mieszkanie jest jasne (duże okna, ekspozycja zachodnia).

Blok mieszkalny jest ocieplony i ma odnowioną elewację. Na klatce do dyspozycji lokatorów znajdują się dwie windy.

== Wykaz pomieszczeń ==

1. Pokój dzienny (19,5 m2)
2. Kuchnia (3,4 m2)
3. Łazienka (3 m2)
4. Przedpokój (1,9 m2)

Dodatkowo balkon (1 m2)

== Lokalizacja ==

Doskonale skomunikowane osiedle, położone dwa kroki od tzw. Mordoru na Domaniewskiej. Wygodny i szybki dojazd do każdej lokalizacji w Warszawie (tramwaj, autobus, metro lub pociąg). Czasy dojazdów do wymienionych miejsc mogą się wydłużyć w godzinach szczytu:

- Centrum - 12 minut samochodem i 25-30 minut komunikacją miejską.
- Galeria Mokotów - 5 minut samochodem i 10-12 minut komunikacją miejską.
- Stacja Metro Wierzbno - 5 minut samochodem i 20 - 24 minuty piechotą.
- Stacja kolejowa Żwirki i Wigury - 5 minut samochodem i 10 - 12 minut piechotą.
- Lotnisko - 10 minut samochodem i 18-20 minut komunikacją miejską.

== Okolica ==

W pobliżu znajduje się dużo sklepów (m. im. Galeria Mokotów), punktów gastronomicznych, instytucji kulturalno-rozrywkowych oraz miejsc rekreacji i ćwiczeń (basen, fitness, park). Z uwagi na specyficzną lokalizację, okolica charakteryzuje się wszelkimi zaletami związanymi z położeniem tuż przy Mordorze (bogata infrastruktura), a jednocześnie pozbawiona jest niedogodności w postaci korków i hałasu.

== Koszty utrzymania ==

Opłata administracyjna wraz z zaliczkami na wodę, ogrzewanie, ścieki i śmieci - ok. 330 PLN/mies. Zaliczki na prąd - ok. 60 zł/mies. Gaz 20 zł/mies.

== Dla kogo ==

- Para lub singiel
- Na inwestycję

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bar, Sklep, Apteka, Fitnes, Kościół, Uczelnia, Basen, Bank, Plac zabaw, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Restauracja, Park, Żłobek, Gimnazjum, Szpital, Szkoła
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Kolej, Autobus
Marcin Szmidt

Marcin Szmidt

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości