Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
375 000 PLN
Powierzchnia
27,50 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
9

Kawalerka po remoncie, usytuowana na terenie pięknej, zielonej części dzielnicy Bielany. Liczne zielone tereny w okolicy. Dobra komunikacja - przystanki autobusowe, tramwajowe. Metro w odległości ok. 2 km.

::: Opis mieszkania/budynku/osiedla :::
Mieszkanie usytuowane jest na dziewiątym piętrze, dziesięciopiętrowego budynku. Lokal posiada balkon z pięknym widokiem. Do dyspozycji lokatorów oddane są dwie nowoczesne windy.

Osiedle położone jest w cichej i zielonej części Bielan. Obok osiedla znaleźć można sporo terenów zielonych. W okolicach budynku znajduje się pętla tramwajowa oraz liczne przystanki autobusowe. Odległość do stacji metra ok. 2 km. W otoczeniu budynku znajdują się liczne tereny spacerowe.

::: Wykaz pomieszczeń :::
1. Pokój dzienny - 17,9 m2
2. Kuchnia - 2,9 m2
3. Przedpokój - 2,7 m2
4. Łazienka z toaletą - 3,5 m2
5. Balkon - 1 m2

::: Lokalizacja :::
Warszawa - Bielany. Dobra komunikacja - przystanki autobusowe, tramwajowe. Metro ok. 2 km od budynku. W pobliżu wiele terenów spacerowych. Zielona i spokojna okolica.

::: Okolica :::
W pobliżu znajduje się sporo terenów zielonych. Dojście do parku zajmuje ok. 10 min spokojnym spacerem, który rozpoczniemy od razu po wyjściu z budynku spacerując po zadbanej i spokojnej okolicy.

Nie ma problemu z zaopatrzeniem w pobliskich sklepach (Biedronka x2, Lidl, Żabka, etc.). Nowe miejsce zamieszkania z pewnością przypadnie do gustu poszukującym bliskości rekreacyjnych, zielonych terenów, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu nad dostępem do komunikacji miejskiej.

::: Koszty utrzymania :::
Opłata administracyjna wraz z zaliczkami na wodę, ogrzewanie, ścieki i śmieci - ok. 250PLN/mies. Dodatkowo opłaty: gaz (20 PLN/mies.) oraz prąd (50 PLN/mies.).

::: Dla kogo :::
- Singla
- Pary

Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Fitnes, Restauracja, Plac zabaw, Bank, Park, Bar, Przedszkole, Sklep, Żłobek, Apteka
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Michał Szymbor

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości