Marta Owczarek

Agent nieruchomości

O mnie

Mam czas, energię, świeże pomysły i wiedzę potrzebne do sprzedaży mieszkań. Działam konkretnie, terminowo i z uśmiechem. Pomagam obcokrajowcom szukać mieszkań do wynajęcia.

Specjalizacja

 • Poznań i okolica
 • sprzedaż, wynajem, poszukiwania
 • mieszkania, domy
 • home stageing, metamorfozy
 • rynek pierwotny, deweloperzy

Języki

 • polski
 • angielski
 • rosyjski

Skontaktuj się ze mną

+48 667 471 659

Kursy i szkolenia


 • Podstawowe aspekty prawne
 • Stan prawny nieruchomości
 • Umowy przedwstępne
 • Najem - praktyczny kurs
 • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
 • Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • MLS - nowe narzędzie
 • RODO w pracy pośrednika
 • Sprzedaż nieruchomości gruntowych
 • Wyłączność w świecie nieruchomości
 • Przygotowanie opisów ofert
 • Sprzedaż i rodzaje Klientów
 • Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • Jak budować oferty dla Klienta
 • Umawianie spotkań przez agenta nieruchomości
 • Generowanie i marketowanie leadów
 • Podstawowe aspekty prawne
 • Budowanie wizerunku Pośrednika
 • Utrzymywanie relacji z Klientem
 • Rozmowy przez telefon
 • OMG. Nowe pokolenie
 • Pewność siebie
 • Social media, google, facebook
 • Organizacja czasu agenta nieruchomości

Jak pracuję


Współpraca z Moje nowe M i Panią Martą O. to czysta przyjemność! Od początku kontakt z Panią Martą był w pełni profesjonalny, przyjemny i rzetelny, byłam o wszystkim informowana na bieżąco, Pani Marta naprawdę dba o swoich klientów, cierpliwie i uprzejmie odpowiada na każde pytania ( nawet jeśli jest ich dużo tak jak w moim przypadku było), tłumaczy i pomaga uporać się z formalnościami i dokumentami, a czasem nawet w nagłych przypadkach odpowiadała na wiadomości poza godzinami swojej pracy. Czułam się bardzo ,,zaopiekowana", Panie w biurze również bardzo uprzejme i traktują Klientów z dużym szacunkiem. No same pozytywne skojarzenia z Moje Nowe M! Polecam z całego serduszka - studentka szukająca mieszkania do wynajmu, z pozytywnym skutkiem :)


Dorota

Wynajem mieszkania w Poznaniu

::ESP::


Una gran suerte haber trabajado con Marta. 3 palabras para resumir mi experiencia: cercanía, seguridad, efectividad. Marta ha realizado un trabajo impecable durante el largo camino que ha supuesto esta transacción. Vender una propiedad, sin trasladarme a Polonia, durante el peor momento de la pandemia Covid. Hemos encontrado muchísimos obstáculos que Marta ha solventado de la manera más profesional, cercana, y resolutiva. Me ha guiado de forma segura durante todo el proceso: asesoramientos legales, sucesivos poderes notariales, traducciones, apertura de cuenta bancaria en Polonia (búsqueda, elección y apertura), representación ante las autoridades, asesoramiento sobre entidades de cambio de moneda, reparaciones en la propiedad,……. No puedo estar mas agradecido!


::PL::

To wielkie szczęście, że akurat trafiłem na Martę. 3 słowa podsumowujące moje doświadczenie: zrozumienie, bezpieczeństwo, skuteczność. Marta wykonała nienaganną pracę podczas długiej podróży, którą ta transakcja podjęła. Sprzedaż nieruchomości, bez przeprowadzki do Polski, w najgorszym momencie pandemii. Napotkaliśmy wiele przeszkód, które Marta rozwiązała w najbardziej profesjonalny i zdecydowany sposób. Prowadziła mnie bezpiecznie przez cały proces: doradztwo prawne, kolejne wizyty u notariusza, tłumaczenie, otwarcie rachunku bankowego w Polsce (wyszukanie najbardziej opłacalnej opcji, wybór i finalizowanie), reprezentacja przed urzędami. Nie wyobrażam sobie tej sprzedaży bez Marty!

Carlos

Sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Marta has helped us a lot since we met her! Always available and very good treatment. We are in love with our apartment and thanks to she everything has been very easy!!

Paula

Najem mieszkania w Poznaniu

Współpraca z Panią Martą to z jednej strony profesjonalizm, pewność i zaufanie; z drugiej to przyjemność i zadowolenie ze spotkania miłej, sympatycznej i pozytywnej osoby. Wynajem przeprowadziła sprawnie i według ustaleń i oczekiwań. Polecam

Darek

Wynajem mieszkania w Poznaniu

Pani Marta zrobiła na nas już od początku, podczas rozmowy telefonicznej, bardzo pozytywne wrażenie.

W trakcie prezentacji mieszkania wykazała się kompetencją, profesjonalizmem i ogromnym urokiem osobistym. Jest osobą bardzo otwartą, niesamowicie sympatyczną i wzbudzajacą zaufanie. Cierpliwie wyjaśniała wszelkie wątpliwości i błyskawicznie odpowiadała na wszelkie zapytania/maile.

Jeżeli w przyszłości nadarzy się kolejna okazja z pewnością skorzystamy z jej usług. Gorąco polecamy.

Marek

Wynajem mieszkania w Poznaniu

Współpracowaliśmy z Panią Martą Owczarek podczas poszukiwania najemców naszych dwóch mieszkań w Poznaniu.
Zaangażowanie i pomoc Pani Marty - przy negocjacjach była bardzo profesjonalna i merytoryczna. Spotkania z najemcami przebiegały w bardzo kulturalnej atmosferze. Na bieżąco otrzymywaliśmy wyjaśnienia dotyczące nurtujących nas zasad prawnych oraz wątpliwości związanych z obowiązkami podatkowymi.
Pani Marta jest osobą bardzo ambitną, zawsze merytorycznie przygotowana i bardzo szybką we współpracy.
Mieliśmy szczęście i przyjemność korzystać z pomocy Pani Marty Owczarek - polecamy, to był naprawdę dobry wybór.

Stefania i Piotr

Wynajem mieszkań w Poznaniu

Serdeczne podziękowania dla Pani Marty za miłą i profesjonalną obsługę. 

Beata

Wynajem mieszkania w Poznaniu

Współpraca z Panią Martą to z jednej strony profesjonalizm, pewność i zaufanie; z drugiej to przyjemność i zadowolenie ze spotkania miłej, sympatycznej i pozytywnej osoby. Wynajem przeprowadziła sprawnie i według ustaleń i oczekiwań.

Polecam.

Darek

Wynajem mieszkania w Poznaniu

Współpraca z Panią Martą Owczarek przebiegła sprawnie. Jest miłą i kompetentną osobą. Do zlecenia podeszła z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Hanna

Wynajem mieszkania w Poznaniu

Marta is a very responsible and reliable agent! She helped me a lot not only in finding the apartment, but also provided me information for internet set up. During the entire process, she always replies my message within a day. I highly recommend her to anyone who is looking for apartment!!  

Ivy

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia w Poznaniu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Martą Owczarek. Fachowa i miła obsługa. Bardzo polecam. Profesjonalna i skuteczna.

Jolanta

Wynajmowała mieszkanie w Poznaniu

Marta was such a great help in our search for an apartment while we were still overseas. She was quick and efficient, and we are really grateful for all of her work, especially on short notice. Thank you, Marta!

Amanda Kamarf

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia w Poznaniu

Marta was wonderful in our search for an apartment in Poznan. She was quick to respond to our emails and made the process of finding an apartment while out of the country much easier. I would recommend her to anyone seeking an apartment, but especially to students who are coming to Poland from other countries to study abroad.

Dominika Dziadecki

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia w Poznaniu

I would like to take a moment to aknowledge the great effort and work done by Marta Owczarek. I cannot begin to explain how quickly and efficiently she found me options after a quick conversation regarding what I was looking for. Within one week of contacting her I was moved in to my place and even now she continues to check up on me and make sure as a tenant I am being taken care of. Thank you so much Marta !

Mark Meikhail

I had the luck to have Marta Owczarek help me find a rental place. A professional and ambitious young girl, she really took her time to understand my wishes and started searching, less than 24 hours I had a apartment that I am really glad for. Would recommend Marta and the MOJE nowe M agency specially to new students because she/they really take their time and explain everything before and make you feel safe.


David Solomonsen

Miałem przyjemność współpracować z Panią Martą Owczarek z agencji ds. nieruchomości Moje Nowe M przy niedawnej sprzedaży mojego mieszkania i garażu w Poznaniu, którą to współpracę bardzo wysoko oceniam, szczególnie że została  przeprowadzona szybko i zgodnie z moimi finansowymi oczekiwaniami.

Od momentu podpisania umowy z Panią Martą związanej z pośrednictwem przy sprzedaży nieruchomości, byłem na bieżąco informowany droga mailowa o stanie przygotowania oferty, jak również poziomu zainteresowania i negocjacji. Sama sprzedaż przebiegła bardzo szybko i z dużym zaangażowaniem ze strony Pani Marty. Szczególnie doceniam Jej spokój, znajomość tematu i szybkość organizacji dokumentów, współpracy z notariuszem oraz dodatkowego wsparcia np. natychmiastowego usunięcia wykrytej usterki w instalacji elektrycznej poprzez zorganizowanie elektryka (sprzedaż odbywała się bez mojej bezpośredniej obecności).

Reasumując, polecam na przyszłość Panią Martę jeśli chodzi o pomoc przy sprzedaży nieruchomości.

Witold

sprzedaż mieszkania Poznań