Marcin Szmidt

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

O mnie

Pośrednik z zamiłowania i pasji. Najważniejsze dla mnie to jakość świadczonych usług i odpowiedzialność za transakcję. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dostosowując strategię do konkretnej sytuacji. Stawiam na maksymalizację efektu końcowego – osiągnięcie satysfakcjonującej ceny w możliwie krótkim czasie.

Specjalizacja

 • Warszawa i okolica
 • sprzedaż, poszukiwania
 • mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe
 • obsługa obcokrajowców

Języki

 • polski
 • angielski

Skontaktuj się ze mną

+48 691 031 466

Kursy i szkolenia


 • Podstawowe aspekty prawne
 • Umowy sprzedaż, najmu, zakupu
 • Wyłączność w świecie nieruchomości
 • Sandler - złam schemat sprzedaży
 • Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • Ustawa o własności lokali
 • Jak budować oferty dla Klienta
 • Sprzedaż i negocjacje
 • Przygotowanie opisów ofert
 • Akademia Budowania Wartości Pośrednika Recamp.pl
 • MLS - nowe narzędzie
 • Social Media, Google, Facebook
 • Stan prawny nieruchomości
 • Jak rozmawiać z Kupującym
 • Sprzedaż nieruchomości gruntowych i rolnych
 • Budowanie wizerunku Pośrednika
 • Generowanie i marketowanie leadów 
 • Lejek i koszty oferty
 • Przygotowanie do spotkania z potencjalnym Klientem
 • RODO w pracy pośrednika
 • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Jak pracuję


Serdecznie polecam biuro nieruchomości, a konkretniej Pana Marcina Schmidta :) Profesionalna wspolpraca w pelni online, na poczatek perfekcyjna analiza i wycena jak wyglada sytuacja, doskonale przygotowana oferta z bardzo dobrymi zdjeciami, nastepnie rozmowy i odsiewanie potencjalnych najemcow, z mojej strony aktywnosc minimalna.
Bardzo rekomenduje :)

Wynajem mieszkania w Warszawie 


Miałam przyjemność skorzystać z usług biura przy zlecaniu wynajmu mieszkania. Chcę bardzo podziękować Panu Marcinowi Szmidt za profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, duże doświadczenie i wiedzę oraz pełną opiekę począwszy od pierwszego spotkania do dnia przekazania mieszkania najemcom (i nawet jeszcze dłużej). Zdecydowanie polecam ! Z pewnością, jeśli będę kiedyś kupować lub sprzedawać mieszkanie, skorzystam ponownie z usług Pana Marcina.

Hanna

Wynajem mieszkania w Warszawie 


Umowa podpisana z Panem Marcinem Szmidtem. 8 dni od rozpoczęcia współpracy nowi najemcy odbierają mieszkanie. Pełen profesjonalizm, kompleksowa obsługa wszystkich spraw, bardzo dobry kontakt i duża elastyczność. Polecam. 

Dariusz

Wynajem mieszkania w Warszawie


Serdecznie polecam biuro nieruchomości, a konkretniej Pana Marcina Szmidta :) Profesjonalna współpraca w pełni online, na początek perfekcyjna analiza i wycena jak wygląda sytuacja, doskonale przygotowana oferta z bardzo dobrymi zdjęciami, następnie rozmowy i odsiewanie potencjalnych najemców, z mojej strony aktywność minimalna.
Bardzo rekomenduje :)

Kamil

Wynajem mieszkania w Warszawie


Serdecznie polecam biuro nieruchomości Moje Nowe M bo naprawdę spełnili marzenie o Moim Nowym M. Bardzo dziękuję za pomoc i wszechstronne wsparcie najpierw przy sprzedaży a potem zakupie nowego mieszkania p. Marcinowi Szmidtowi – pośrednikowi w obrocie nieruchomościami z warszawskiego Biura Nieruchomości Moje Nowe M. Zawsze w pełni dyspozycyjny, cierpliwy, sympatyczny i życzliwy, oraz profesjonalny i punktualny. Zyskałam kompleksową i fachową obsługę na każdym etapie sprzedaży jaki i poszukiwania a potem kupna mieszkania. Jestem wdzięczna za nieocenione wsparcie przy załatwianiu wszystkich formalności związanych z transakcjami, które dzięki p. Marcinowi przebiegły bezproblemowo i szybko. Myślę, że nie jest to jeszcze koniec naszej współpracy bo skorzystam też z pośrednictwa przy wynajmie kolejnego mieszkania.

Anna

Sprzedaż i kupno mieszkania w Warszawie


Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z p.Marcinem Szmidtem z Moje Nowe M, która obejmowała sprzedaż domu ("na wyłączność"). Samo przygotowanie oferty sprzedaży i wykonanie zdjęć nieruchomości było w naszej ocenie bardzo profesjonalne. Pan Marcin zajmował się wszystkimi klientami, kontaktami z nimi, wszelkimi wyjaśnieniami i był obecny podczas każdej prezentacji. Na każdym etapie sprzedaży otrzymywaliśmy niezbędne wsparcie, a ponadto pomoc przy kompletowaniu dokumentów do aktu notarialnego oraz przypomnienia i monitorowanie stanu transakcji. BARDZO POLECAM!

Monika

Sprzedaż domu w Warszawie


Reprezentacja wynajmującego przez P. Marcina Szmidta spełniła moje oczekiwania. Pośrednik profesjonalny, czasowo dyspozycyjny, słowny i warty polecenia. (Translated by Google) The landlord's representation by P. Marcin Szmidt met my expectations. A professional broker, temporarily available, verbal and worth recommending.

Tomasz

Wynajem biura w Warszawie


Początkowa nie myślałem o skorzystaniu z usług Agencji Nieruchomości. Potem jednak się namyśliłem i był to dobry pomysł!! Bowiem w trakcie pojawiły się problemy prawno-formalne. Sam prawdopodobnie bym sobie z nimi nie poradził. Mój agent p.Marcin  Szmidt okazał się być prawdziwym profesjonalistą. Do tego obdarzonym dużą kulturą osobistą jak i poczuciem humoru. Byłem pełen podziwu dla Niego. Rozwiązał wszystkie moje trudne problemy.

Firmie mającej takich pracowników należy się wysoka ocena!!!!

Tadeusz

Sprzedaż mieszkania w Warszawie


Pan Marcin jest bardzo profesjonalny. Pomoże w każdej sytuacji, odpowie na każde pytanie.  Jestem bardzo zadowolona z współpracy. 

Justyna

Wynajem mieszkania w Warszawie


Świetny kontakt, fachowe doradztwo podczas całej współpracy, umowa zakończona sukcesem (sprzedażą). Polecam usługi tej firmy i pana Marcina Szmidta w szczególności.

Dariusz

Sprzedaż działki w Warszawie


Kilka dni temu do pomyślnego finału doprowadzona została sprawa sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem  Moje Nowe M Nieruchomości Warszawa. 

Przedstawicielem agencji  był pan Marcin Szmidt, od podpisania zlecenia do finału/sprzedaży/ osoba 

zaangażowana w sprawę tak by zlecający pośrednictwo był usatysfakcjonowany z transakcji/uwzględniając warunki rynku.

Sprawa profesjonalnie doprowadzona do finału.

Polecam Agencję Moje Nowe M Nieruchomości a Panu Marcinowi Szmidtowi dalszego "tak trzymać".

Jerzy

Sprzedaż działki w Warszawie


Szybka i profesjonalna obsługa, fachowe zdjęcia, dzięki Panu Marcinowi błyskawicznie wynajęliśmy nasze mieszkanie w tym trudnym czasie. Gorąco polecamy!!!!

Roman

Wynajem mieszkania w Warszawie


Polecam współpracę z Panem Marcinem, pełen profesjonalizm i zaangażowanie przy obsłudze konkretnego zlecenia!

Izabela

Doradztwo


Przedmiotem transakcji sprzedaży była kawalerka w Warszawie. Zaznaczam, że nie mając kompletnie czasu (oraz fakt ze obecnie mieszkam we Wrocławiu) szukałam kogoś, kto poprowadzi całą transakcję "od A-Z".
Pan Marcin został mi polecony przez znajomych, którzy wielokrotnie wspominali jego profesjonalizm. Ja natomiast, byłam pełna obaw w związku z tym, że nawet nie będziemy mieć możliwości "spokojnie przy kawie omówić oczekiwań", ale obawy okazały się niepotrzebne!
Muszę od razu zaznaczyć, że z Panem Marcinem rozpoczęliśmy współpracę "zdalnie". Bardzo szybko, po kilku rozmowach telefonicznych moje oczekiwania co do ceny, czasu i zaangażowania były jasno określone, a Pan Marcin przeprowadził całą transakcje bardzo sprawnie. Szybko zidentyfikował potencjalny zakres klientów- jak się okazało również klienta końcowego.
Przez cały ten czas Pan Marcin monitorował przebieg transakcji. Począwszy od prezentacji mieszkania, dokumenty z banku, aż po wszelkie formalne kwestie u notariusza. Mój wkład to głównie skanowanie kilku potrzebnych dokumentów i pojawienie się na podpisanie Aktu Notarialnego, kiedy to po raz pierwszy zobaczyliśmy się na żywo.
Oprócz profesjonalizmu oraz zaangażowania , Pan Marcin jest też wspaniałą osoba, z którą współpraca to tylko przyjemność. Szczerze polecam!

Sabina

Sprzedaż mieszkania w Warszawie


Chcemy serdecznie podziękować Panu Marcinowi Szmidtowi za szybkie i sprawne załatwienie najmu naszego mieszkania w Warszawie. Jesteśmy pod wrażeniem Pana zaangażowania, życzliwości i skuteczności w działaniu. W przyszłości na pewno skorzystamy jeszcze z usługi Pana oraz będziemy polecać usługi biura Moje Nowe M Nieruchomości.

Teresa

Wynajem mieszkania w Warszawie


Chciałabym bardzo podziękować za szybkie załatwienie dla mnie mieszkania na czas epidemii, JESTEŚCIE WIELCY!!! Jestem bardzo wzruszona, że są jeszcze ludzie, którzy chcą pomagać! Wielkie dziękuję!

Edyta

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia, #mieszkanie dla medyka


Udało się Panie Marcinie dziękuję za szybką pomoc. Pozdrawiam wszystkich! Życzę zdrowia i wytrwałości!

Monika

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia, #mieszkanie dla medyka


Chciałam serdecznie podziękować za bardzo szybkie i sprawne zorganizowanie mieszkania przez Pana Marcina Szmidta. Serdecznie polecam !

Ewelina

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia, #mieszkanie dla medyka


Pan Marcin załatwił sprawę wynajmu mojego mieszkania w 100 % profesjonalnie. Zorganizował i przeprowadził całą transakcję bardzo sprawnie, nawet lepiej i szybciej niż oczekiwałam. O wszystkim mnie informował, doradzał i proponował różne rozwiązania. Polecam korzystanie z usług Pana Marcina jako odpowiedzialnego, miłego i zaangażowanego pośrednika.

Anna

Wynajem mieszkania w Warszawie


Dziękuję za szybką i profesjonalną sprzedaż mojej działki w Wilkowie Polskim, gmina Leoncin w dniu 15.09.2019 r. przez Pana Pośrednika w obrocie nieruchomościami Marcina Szmidta.

Marianna

Sprzedaż działki w Wilkowie Polskim


W sierpniu tego roku korzystaliśmy z usług firmy Moje Nowe M zajmującej się obrotem nieruchomościami. Zajmował się nami Pan Marcin Szmidt, który bardzo sprawnie i szybko wyszukał dla nas mieszkania, które w 100 % spełniały nasze oczekiwania. Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Pan Marcin to bardzo rzetelny, punktualny i przemiły pośrednik. Szczerze polecam współpracę z Panem Marcinem.

Barbara Śliwocka

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia