Magdalena Pomorska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Home Stager

O mnie

Nie czuje się pośrednikiem, jestem agentem do zadań specjalnych. Negocjuję w imieniu Klienta, przeprowadzam transakcje wiązane i wiem wszystko o swoich ofertach. Przeprowadzam metamorfozy nieruchomości wraz z sesją zdjęciową i spacerem 3D. To moja recepta na sprzedaż powyżej wartości rynkowej.

Specjalizacja

 • check-circle-o
  Poznań i okolica
 • check-circle-o
  mieszkania, domy
 • check-circle-o
  sprzedaż, poszukiwania nieruchomości
 • check-circle-o
  home staging, metamorfozy
 • check-circle-o
  szkolenia z profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży (home staging)

Języki

 • check-circle-o
  polski​​​​
 • check-circle-o
  niemiecki
 • check-circle-o
  słowacki
 • check-circle-o
  czeski

Skontaktuj się ze mną

+48 601 997 725

Jak pracuję


 • check
  Generowanie i marketowanie leadów
 • check
  Budowanie wizerunku Pośrednika
 • check
  Social media, Google, Facebook
 • check
  Sprzedaż i rodzaje Klientów
 • check
  Jak budować oferty dla Klienta
 • check
  Pewność siebie
 • check
  MLS - nowe narzędzie 
 • check
  Organizacja czasu agenta nieruchomości
 • check
  Wyłączność w świecie nieruchomości
 • check
  Przygotowanie opisów ofert
 • check
  Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • check
  Rozmowy przez telefon
 • check
  Przygotowanie do spotkania z potencjalnym Klientem
 • check
  RODO w pracy pośrednika
 • check
  Podstawowe aspekty prawne
 • check
  Stan prawny nieruchomości
 • check
  Umowy przedwstępne
 • check
  Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
 • check
  Sprzedaż nieruchomości gruntowych
 • check
  Umawianie spotkań przez agenta nieruchomości

Jak pracuję


quote-left

Rewelacja pod każdym względem. Operatywność, wspaniała atmosfera, szybkość reakcji, kreatywność, przepływ informacji. Niezmiernie trudno jest tak działać, aby każde ze stron okazało się zadowolone. Jestem pełen uznania i podziwu.


Roman
sprzedaż mieszkania w Poznaniu
quote-left

Transakcja przebiegła bardzo, bardzo sprawnie. Od zauważenia ogłoszenia do podpisania aktu notarialnego minęło tylko 10 dni i tylko dwie wizyty w Poznaniu (mieszkamy w Szczecinie). Szybko, sprawnie, bardzo profesjonalnie i bardzo przyjemnie współpracowało się z panią Magdą. Dziękujemy.


Paulina
zakup mieszkania w Poznaniu
quote-left

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz bardzo dużej pomocy, jaką otrzymaliśmy przy zakupie domu. Wszystkie kroki, jakie podejmowaliśmy, były szczegółowo omawiane, dzięki czemu czuliśmy się bezpieczni i pewni podczas zakupu domu. Bardzo profesjonalnie, ale również przyjaźnie.


Lucyna
zakup domu w Baranowie
quote-left

Pragnę bardzo gorąco podziękować Pani Magdalenie Pomorskiej za pomoc w sprzedaży nieruchomości w Szamotułach. Współpraca z Panią Magdą to ogromna przyjemność, a jej zaangażowanie i profesjonalizm powinny być wzorem. Wszystkim osobom ceniącym uczciwość, kompetencję, niezawodność i obowiązkowość polecam współpracę z Panią Magdą. Jest osobą bardzo dobrze znającą rynek oraz w pełni dyspozycyjna. Pomaga w załatwianiu spraw urzędowych i notarialnych. Jest godna zaufania. Mieszkanie po metamorfozie zmieniło się nie do poznania co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłą współpracę.


Anna
sprzedaż mieszkania w Szamotułach
quote-left

Pani Magda jest rewelacyjnym agentem! Zawsze pomocna, zaangażowana, wsłuchana w potrzeby klienta, komunikatywna i bardzo kompetentna! Pełen profesjonalizm!


Agnieszka
wynajem mieszkania w Poznaniu
quote-left

Pełne zaangażowanie Pani Magdy doprowadziło do szybkiej i bardzo sprawnie przeprowadzonej transakcji.


Tytus
sprzedaż mieszkania w Poznaniu
quote-left

Pani Magdalena jest profesjonalistką najwyższej klasy. Widać,że uwielbia swoją pracę, co sprawia, że efekty są lepsze niż oczekiwane. Przez rok próbowaliśmy z mężem sprzedać nasze mieszkanie, bez efektów. Pani Magdzie zajęło to 2 miesiące i otrzymaliśmy cenę wyższą niż pierwotnie zakładaną. Bardzo bardzo polecam!!!!!


Joanna
sprzedaż mieszkania w Poznaniu
quote-left

Transakcja przebiegła zgodnie z planem. Pani Magda jest profesjonalistką, dbającą o każdy szczegół. Serdecznie polecam współpracę!

Nataliakupno mieszkania w Poznaniu
quote-left

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania. Bardzo szybko znalazła Pani nabywcę, a następnie fachowo i bardzo sprawnie doprowadziła do finalizacji transakcji. Była Pani w ciągłym kontakcie ze mną – dając mi tym samym poczucie bezpieczeństwa, jak również pomagała mi Pani w kwestiach związanych z różnymi formalnościami, a nawet drobnymi naprawami. Ponieważ mieszkam w innym mieście, taka aktywna postawa była to dla mnie dużym udogodnieniem.

Życzę wielu klientów. Na pewno będą zadowoleni, a ja chętnie polecę Panią jako pośrednika swoim znajomym.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.


Agnieszka Czarnecka
sprzedaż mieszkania w Poznaniu
quote-left

Magda działa szybko, co w naszym przypadku było bardzo ważne. Jest pomocna i wyrozumiała.


Ewa
wynajem mieszkania w Poznaniu
quote-left

Wszystko przebiegło wręcz błyskawicznie. Pani Magda znalazła klienta na moje mieszkania w 1 dzień !!! A po 2 tygodniach wszystko było już załatwione. Była bardzo pomocna przy pokonywaniu wszystkich formalności, które są niezbędne przy sprzedaży mieszkania. Pani Magdo bardzo dziękuję. 


Karolina
sprzedaż mieszkania w Poznaniu
quote-left

Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie i świetny kontakt ze strony pani Magdaleny. Współpraca godna polecenia nawet dla bardzo wymagającego klienta. 


Agnieszka i Radosław Pilarscy
zakup domu pod Poznaniem i wynajem mieszkania w Poznaniu
quote-left

Transakcja przebiegła zgodnie z planem. Pani Magda jest profesjonalistką, dbającą o każdy szczegół. Serdecznie polecam współpracę!


Natalia
zakup mieszkania w Poznaniu
quote-left

Pani Magdo, bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę i pomoc w znalezieniu nieruchomości, która odpowiadałaby moim wymaganiom. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani profesjonalizmu, kompetencji, zaangażowania i kultury osobistej. Mając wiele kontaktów z pośrednikami z różnych biur nieruchomości muszę powiedzieć, że do tej pory nie spotkałam osoby tak pozytywnej, profesjonalnej i dbającej o klienta niezależnie od sfinalizowania lub nie transakcji. Mam nadzieję na dalszą współpracę i kontakt. Życzę wielu sukcesów!


Iza Konarska
quote-left

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Pani Magdalenie Pomorskiej, za sprawne przeprowadzenie transakcji kupna mieszkania. Pani Magda wykazała się wyjątkowo profesjonalną osobą, bardzo sumienną i rzetelną, dzięki takim ludziom śmiało mogę polecić waszą firmę moim znajomym.


Piotr Marszałek
quote-left

Chciałam bardzo podziękować Pani Magdalenie Pomorskiej za profesjonalizm, przeogromną cierpliwość, umiejętność słuchania, rzetelność i wiedzę oraz za to, że przeprowadziła naszą transakcję zakupu nieruchomości (pomimo trudnych okoliczności) z promiennym uśmiechem nieschodzącym jej z twarzy, wykazując stoicki wręcz spokój, nie dając się sprowokować i wyprowadzić z równowagi. Konkretnie i rzeczowo potrafiła odpowiedzieć na wszelkie zadawane pytania, nie wykazując przy tym cienia zniecierpliwienia. Z przyjemnością będę polecać Panią Magdalenę wśród znajomych!


Magdalena Rozkres
quote-left

Bardzo dziękuję pani Magdalenie Pomorskiej za kompleksową usługę sprzedaży domu zaledwie w 4 miesiące!!!! Dziękuję za home staging, zdjęcia, spacer 3D, zaangażowanie oraz za to, że nie musiałam biegać po wszystkich urzędach :)
Polecam wszystkim biuro MOJE nowe M


Anna Kubanek
quote-left

Sprzedaż mieszkania jest ogromnym przeżyciem samym w sobie, ale w związku z tym, że miałam przyjemność współpracować z Panią Magdaleną Pomorską wszystko okazało się dużo prostsze niż mogłam przepuszczać.
Zarówno dzięki kontaktom Pani Magdy sprzedaż poszła niesamowicie sprawnie co i same sprawy urzędowe które zwykłego szaraczka przerażają okazały się czynnością klepniętą dzięki urokowi Pani Magdy.
Jednak to wszystko to są sprawy formalne należące gdzieś tam do obowiązków Pani Magdy które dla mnie były czymś drugoplanowym NAJWAŻNIEJSZE I TO ZA CO JESTEM NAJBARDZIEJ WDZIĘCZNA to fakt LUDZKIEGO PODEJŚCIA DO CZŁOWIEKA i szczerej chęci pomocy i radości z własnej pracy Pani Madzi.

Jeszcze raz BARDZO BARDZO dziękuję i SZCZERZE życzę SUKCESÓW. Dziękuję.

Magdalena Binaś