Magdalena Pomorska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Home Stager

O mnie

Nie czuje się pośrednikiem, jestem agentem do zadań specjalnych. Negocjuję w imieniu Klienta, przeprowadzam transakcje wiązane i wiem wszystko o swoich ofertach. Przeprowadzam metamorfozy nieruchomości wraz z sesją zdjęciową i spacerem 3D. To moja recepta na sprzedaż powyżej wartości rynkowej.

Specjalizacja

 • Poznań i okolica
 • mieszkania, domy
 • sprzedaż, poszukiwania nieruchomości
 • home staging, metamorfozy
 • szkolenia z profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży (home staging)

Języki

 • polski
 • niemiecki
 • słowacki
 • czeski

Skontaktuj się ze mną

+48 601 997 725

Kursy i szkolenia


 • Generowanie i marketowanie leadów
 • Budowanie wizerunku Pośrednika
 • Social media, Google, Facebook
 • Sprzedaż i rodzaje Klientów
 • Jak budować oferty dla Klienta
 • Pewność siebie
 • MLS - nowe narzędzie 
 • Organizacja czasu agenta nieruchomości
 • Ustawa o własności lokali
 • Wyłączność w świecie nieruchomości
 • Przygotowanie opisów ofert
 • Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • Rozmowy przez telefon
 • Przygotowanie do spotkania z potencjalnym Klientem
 • RODO w pracy pośrednika
 • Obsługa Asari
 • Podstawowe aspekty prawne
 • Stan prawny nieruchomości
 • Umowy przedwstępne
 • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
 • Sprzedaż nieruchomości gruntowych i rolnych
 • Umawianie spotkań przez agenta nieruchomości
 • Sprzedaż i negocjacje

Jak pracuję


Pani Magdalena jest rewelacyjną agentką. Bardzo profesjonalne i zaangażowana. Zawsze służyła radą i pomocą. Transakcja kupna mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Gorąco polecam.

IzabelaKupno mieszkania w Poznaniu

Chciałbym serdecznie podziękować Pani Magdalenie Pomorskiej, za bardzo sprawne przeprowadzenie transakcji kupna domu. Pani Magda jest bardzo profesjonalną i rzetelną osobą. Mogę ją śmiało polecić wszystkim moim znajomym.

AdamPoszukiwania domu w Poznaniu

Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie za profesjonalne przeprowadzenie transakcji sprzedaży domu jednorodzinnego w Szamotułach w zaledwie trzy tygodnie !!!. Pani Magdalena jest profesjonalistką najwyższej klasy !
Serdecznie polecamy!

MarekSprzedaż domu w Szamotułach

Mimo, że pochodzimy z jednej miejscowości, to poznałyśmy się w listopadzie 2021 r. Nie miałam żadnych wątpliwości, czy "wiązać się" umową z Panią Magdą. Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, empatia i uroczy styl bycia ;) to cechy charakterystyczne tej wyjątkowej Pani Pośrednik. Dba o klienta od początku do końca. Jest lojalna swojemu zleceniodawcy. Sprawność i szybkość w działaniu Pani Magdy nieoceniona, klient znalazł się po miesiącu od podjęcia czynności pośrednictwa. Polecam z całego serca.

KatarzynaSprzedaż działki w Poznaniu

Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie Pomorskiej za profesjonalne przeprowadzenie transakcji kupna działki budowlanej. Polecamy!

Marek


Kupno działki w Poznaniu

Jeśli szukasz kogoś kto lubi swoją pracę, ma świetny kontakt z ludźmi i ekspresowo wynajmie lub pomoże kupić Ci mieszkanie czy inna nieruchomość to trafiłeś we właściwe miejsce :) Pani Magda to 100% profesjonalizmu. Z nią wynajem mieszkania to czysta przyjemność. Polecam, polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

JoannaWynajem mieszkania w Poznaniu

Pani Magdalena jest bardzo profesjonalną osobą, zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i nigdy nie zachowuje się protekcjonalnie. Jej świetne poczucie humoru i ludzkie podejście do klienta sprawia, że korzystanie z jej usług to sama przyjemność!

OskarSprzedaż mieszkania w Poznaniu

Mamy stałą współpracę już od ponad roku i jestem bardzo zadowolony.

Jestem w zawodzie od 20 lat i już wiele pośredników się przewinęło przez moje kamienice. 

Nigdy nie spotkałem tak dobrej, zaangażowanej i profesjonalnej osoby jak Pani Magdalena. 

Naprawdę jest ona wielkim plusem dla mojej firmy. Moje powodzenia i sukcesy mogę przypisać Pani Magdalenie. To przez jej wielkie starania i piękną aranżacji wnętrza mieszkania idą jak cieple bułeczki. 

Pani Magdalena budzi zaufanie, ma dużą wiedzę na temat rynku i zawsze chętnie doradzi lub pomoże w celu uzyskania dobrego rezultatu. Bez niej byłoby mi bardzo trudno. 

Więc proszę o nią dbać, jest naprawdę cenną osobą i najlepszym pośrednikiem w Poznaniu. 

Paweł
Sprzedaż mieszkań w  Poznańskiej kamienicy

Pełen profesjonalizm oraz niezwykle życzliwe podejście do klienta. Pani Magdalena Pomorska przeprowadziła nas przez proces sprzedaży mieszkania w sposób wzorcowy. Szczerze polecam!


Łukasz
Sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Rewelacyjna, profesjonalna firma. Pani Magda Pomorska przeprowadziła mnie przez proces zakupu domu absolutnie bezstresowo. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę i Agentkę.


Piotr
Zakup domu w Poznaniu

Bardzo dziękujemy Pani Magdzie Pomorskiej za profesjonalne podejście do sprzedaż naszej nieruchomości. Plan działania który Pani Magda nam przedstawiła przeraził nas nie na żarty, wymagał od nas dużego zaangażowania i ogromu pracy. Co tu dużo mówić my zrobiliśmy swoje, Pani Magda swoje i dom został sprzedany na pierwszej sesji spotkań z potencjalnymi nabywcami. Najlepsze w tym wszystkim było to że Pani Magda uzyskała cenę o 50 tysięcy wyższą od podanej w ofercie. Krótko mówiąc wysiłek i zaangażowanie przyniosły nieoczekiwany rezultat. Pani Magdo bardzo dziękujemy!


Krzysztof
Sprzedaż domu na Starym Strzeszynie w Poznaniu

Nie ma co dużo mówić. Pełen profesjonalizm i do tego jeszcze zaangażowanie i podejście z sercem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Sprzedaż domu została sfinalizowana ku zadowoleniu sprzedających i z tego, co wiem kupujących.


Tomek
sprzedaż domu na Potaszach

Bardzo dziękuję Pani Magdzie Pomorskiej za pełne zaangażowanie w sprzedaż naszej nieruchomości. Bardzo profesjonalne przygotowanie domu i prezentacji. Do samego końca odpowiedzialnie podejmowała wszystkie konieczne czynności, z gromadzeniem niezbędnej dokumentacji włącznie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i z przyjemnością polecam jej usługi wszystkim przyszłym sprzedającym, którzy chcą mieć pewność, że pośrednik dobrze wykona swoją pracę.


Krzysztof
sprzedaż domu w Pobiedziskach

W ciągu kilkuletniej batalii ze sprzedażą traf chciał, że spotkałem na swojej drodze p. Magdalenę Pomorską. Już podczas  pierwszego spotkania i okazania nieruchomości stwierdziłem zupełnie inne podejście do pracy (mając niemiłe doświadczenia z innymi pośrednikami). Przede wszystkim nakreśliła plan i sposób działania w w/w sprawie przejmując wszystkie czynności urzędowe i prezentacyjno-negocjacyjne na siebie. W czasie dalszej współpracy byłem informowany na bieżąco, w jakim punkcie się znajdujemy. Kiedy doszło do finału, byłem szczerze uradowany zakończeniem w/w  sprawy.

Polecając innym Panią Magdalenę Pomorską zaznaczam, iż jest osobą kompetentną, komunikatywną a przy tym miłą i sympatyczną.

Dziękuję Pani Magdo, życząc sukcesów w życiu zawodowym.


Jan
sprzedaż domu w Poznaniu

Pani Magda jest idealną agentką! Wspiera w sprawach formalnych, dba o każdy szczegół, a co najważniejsze wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze :) Na każdym etapie procesu można liczyć na jej zaangażowanie i wsparcie. Nie sądziłam, że kupno mieszkania może być tak proste :) Z całego serca polecam współpracę z Panią Magdą!!!


Magdalena
kupno mieszkania w Poznaniu

Współpraca z p. Magdą  przebiegła bezstresowo. Kupiłam w krótkim czasie wymarzone M. Nie mieszkam w Poznaniu, p. Magda czuwała nad wszystkim, odbierała mnie z dworca, umawiała wizyty w poszczególnych mieszkaniach, abym mogła jak najwięcej zobaczyć, wyłapywała mankamenty i usterki. Sprawnie zajęła się  także formalnościami  przy kupnie nieruchomości. Bardzo kompetentna, profesjonalna obsługa. Bardzo dziękuję i polecam! 


Anna
kupno mieszkania w Poznaniu

Rewelacja pod każdym względem. Operatywność, wspaniała atmosfera, szybkość reakcji, kreatywność, przepływ informacji. Niezmiernie trudno jest tak działać, aby każde ze stron okazało się zadowolone. Jestem pełen uznania i podziwu.


Roman
sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Transakcja przebiegła bardzo, bardzo sprawnie. Od zauważenia ogłoszenia do podpisania aktu notarialnego minęło tylko 10 dni i tylko dwie wizyty w Poznaniu (mieszkamy w Szczecinie). Szybko, sprawnie, bardzo profesjonalnie i bardzo przyjemnie współpracowało się z panią Magdą. Dziękujemy.


Paulina
zakup mieszkania w Poznaniu

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz bardzo dużej pomocy, jaką otrzymaliśmy przy zakupie domu. Wszystkie kroki, jakie podejmowaliśmy, były szczegółowo omawiane, dzięki czemu czuliśmy się bezpieczni i pewni podczas zakupu domu. Bardzo profesjonalnie, ale również przyjaźnie.


Lucyna
zakup domu w Baranowie

Pragnę bardzo gorąco podziękować Pani Magdalenie Pomorskiej za pomoc w sprzedaży nieruchomości w Szamotułach. Współpraca z Panią Magdą to ogromna przyjemność, a jej zaangażowanie i profesjonalizm powinny być wzorem. Wszystkim osobom ceniącym uczciwość, kompetencję, niezawodność i obowiązkowość polecam współpracę z Panią Magdą. Jest osobą bardzo dobrze znającą rynek oraz w pełni dyspozycyjna. Pomaga w załatwianiu spraw urzędowych i notarialnych. Jest godna zaufania. Mieszkanie po metamorfozie zmieniło się nie do poznania co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłą współpracę.


Anna
sprzedaż mieszkania w Szamotułach

Pani Magda jest rewelacyjnym agentem! Zawsze pomocna, zaangażowana, wsłuchana w potrzeby klienta, komunikatywna i bardzo kompetentna! Pełen profesjonalizm!


Agnieszka
wynajem mieszkania w Poznaniu

Pełne zaangażowanie Pani Magdy doprowadziło do szybkiej i bardzo sprawnie przeprowadzonej transakcji.


Tytus
sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Pani Magdalena jest profesjonalistką najwyższej klasy. Widać,że uwielbia swoją pracę, co sprawia, że efekty są lepsze niż oczekiwane. Przez rok próbowaliśmy z mężem sprzedać nasze mieszkanie, bez efektów. Pani Magdzie zajęło to 2 miesiące i otrzymaliśmy cenę wyższą niż pierwotnie zakładaną. Bardzo bardzo polecam!!!!!


Joanna
sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Transakcja przebiegła zgodnie z planem. Pani Magda jest profesjonalistką, dbającą o każdy szczegół. Serdecznie polecam współpracę!

Nataliakupno mieszkania w Poznaniu

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania. Bardzo szybko znalazła Pani nabywcę, a następnie fachowo i bardzo sprawnie doprowadziła do finalizacji transakcji. Była Pani w ciągłym kontakcie ze mną – dając mi tym samym poczucie bezpieczeństwa, jak również pomagała mi Pani w kwestiach związanych z różnymi formalnościami, a nawet drobnymi naprawami. Ponieważ mieszkam w innym mieście, taka aktywna postawa była to dla mnie dużym udogodnieniem.

Życzę wielu klientów. Na pewno będą zadowoleni, a ja chętnie polecę Panią jako pośrednika swoim znajomym.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.


Agnieszka 
sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Magda działa szybko, co w naszym przypadku było bardzo ważne. Jest pomocna i wyrozumiała.


Ewa
wynajem mieszkania w Poznaniu

Wszystko przebiegło wręcz błyskawicznie. Pani Magda znalazła klienta na moje mieszkania w 1 dzień !!! A po 2 tygodniach wszystko było już załatwione. Była bardzo pomocna przy pokonywaniu wszystkich formalności, które są niezbędne przy sprzedaży mieszkania. Pani Magdo bardzo dziękuję. 


Karolina
sprzedaż mieszkania w Poznaniu

Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie i świetny kontakt ze strony pani Magdaleny. Współpraca godna polecenia nawet dla bardzo wymagającego klienta. 


Agnieszka i Radosław 
zakup domu pod Poznaniem i wynajem mieszkania w Poznaniu

Transakcja przebiegła zgodnie z planem. Pani Magda jest profesjonalistką, dbającą o każdy szczegół. Serdecznie polecam współpracę!


Natalia
zakup mieszkania w Poznaniu

Pani Magdo, bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę i pomoc w znalezieniu nieruchomości, która odpowiadałaby moim wymaganiom. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani profesjonalizmu, kompetencji, zaangażowania i kultury osobistej. Mając wiele kontaktów z pośrednikami z różnych biur nieruchomości muszę powiedzieć, że do tej pory nie spotkałam osoby tak pozytywnej, profesjonalnej i dbającej o klienta niezależnie od sfinalizowania lub nie transakcji. Mam nadzieję na dalszą współpracę i kontakt. Życzę wielu sukcesów!

Izabela

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Pani Magdalenie Pomorskiej, za sprawne przeprowadzenie transakcji kupna mieszkania. Pani Magda wykazała się wyjątkowo profesjonalną osobą, bardzo sumienną i rzetelną, dzięki takim ludziom śmiało mogę polecić waszą firmę moim znajomym.


Piotr 

Chciałam bardzo podziękować Pani Magdalenie Pomorskiej za profesjonalizm, przeogromną cierpliwość, umiejętność słuchania, rzetelność i wiedzę oraz za to, że przeprowadziła naszą transakcję zakupu nieruchomości (pomimo trudnych okoliczności) z promiennym uśmiechem nieschodzącym jej z twarzy, wykazując stoicki wręcz spokój, nie dając się sprowokować i wyprowadzić z równowagi. Konkretnie i rzeczowo potrafiła odpowiedzieć na wszelkie zadawane pytania, nie wykazując przy tym cienia zniecierpliwienia. Z przyjemnością będę polecać Panią Magdalenę wśród znajomych!


Magdalena 

Bardzo dziękuję pani Magdalenie Pomorskiej za kompleksową usługę sprzedaży domu zaledwie w 4 miesiące!!!! Dziękuję za home staging, zdjęcia, spacer 3D, zaangażowanie oraz za to, że nie musiałam biegać po wszystkich urzędach :)
Polecam wszystkim biuro MOJE nowe M


Anna 

Sprzedaż mieszkania jest ogromnym przeżyciem samym w sobie, ale w związku z tym, że miałam przyjemność współpracować z Panią Magdaleną Pomorską wszystko okazało się dużo prostsze niż mogłam przepuszczać.
Zarówno dzięki kontaktom Pani Magdy sprzedaż poszła niesamowicie sprawnie co i same sprawy urzędowe które zwykłego szaraczka przerażają okazały się czynnością klepniętą dzięki urokowi Pani Magdy.
Jednak to wszystko to są sprawy formalne należące gdzieś tam do obowiązków Pani Magdy które dla mnie były czymś drugoplanowym NAJWAŻNIEJSZE I TO ZA CO JESTEM NAJBARDZIEJ WDZIĘCZNA to fakt LUDZKIEGO PODEJŚCIA DO CZŁOWIEKA i szczerej chęci pomocy i radości z własnej pracy Pani Madzi.

Jeszcze raz BARDZO BARDZO dziękuję i SZCZERZE życzę SUKCESÓW. Dziękuję.

Magdalena