Poznań

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 900 PLN
Powierzchnia
63 m2

Oferta najmu lokalu wcześniej wykorzystywanego jako 2 gabinety lekarskie z poczekalnią, recepcją.

::LOKALIZACJA::

ul. Grunwaldzka. Vis a vis szpitala przy ul. Przybyszewskiego, zaraz przy rondzie Jana Nowaka Jeziorańskiego W widocznym miejscu, z miejscem na szyld widoczny z ronda.

::LOKAL::

Na parterze kamienicy (1930r), wejście z klatki schodowej. Zaadaptowany na 2 niezależne gabinety (każdy z węzłem sanitarnym - umywalka). Z częścią open space gdzie znajduje się poczekalnia, recepcja, toaleta. Całość po generalnym remoncie w 2018 roku.

::OPŁATY::

Czynsz najmu 2900 zł netto (+VAT), opłaty do wspólnoty, prąd, Internet.

Dostępny od zaraz

Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości