Lusówko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 950 PLN
Powierzchnia
62,60 m2

Lokal handlowo-usługowy
- o powierzchni 62,6 m2
- w stanie deweloperskim
- znajdujący się w nowym budynku z 2020 roku

Lokalizacja: Lusówko, os. Rozalin

Jest to OSTATNI DOSTĘPNY z czterech lokali w nowym budynku, w samym centrum osiedla.
Są to JEDYNE lokale usługowe dostępne na dynamicznie rozrastającym się osiedlu !!

Obecny STAN DEWELOPERSKI lokalu pozwala na:
- dokonanie aranżacji lokalu zgodnie z koncepcją Najemcy (kwestia wykończenia lokalu jest do uzgodnienia z Wynajmującym),
- możliwość stworzenia zarówno jednej dużej powierzchni handlowej jak i wydzielenia mniejszych pomieszczeń (np. gabinetów)

Czynsz: 2950 zł netto (+23% VAT) + opłaty
Kaucja: 6000 zł

Zapraszam do kontaktu i na prezentację

Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości