Poznań-Jeżyce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 400 PLN
Powierzchnia
60 m2

Lokal handlowo-usługowy z wejściem od ulicy Poznańskiej po 4 stopniach w dół, posiada 3 okna wystawowe.
Wnętrza po remoncie generalnym w odrestaurowanej kamienicy w centrum Jeżyc. Zgoda na oświetlony szyld.

::O lokalu::
Główne pomieszczenie z oknami wychodzącymi na ulicę Poznańską. Zaplecze z oknem wychodzącym na podwórko. Na podłodze kafle ceramiczne, okna nowe PCV, otwierane. Drzwi przeszklone dające dodatkowe doświetlenie lokalu.
Ogrzewanie elektryczne. 2 Piece konwektorowe. Prąd 2-taryfowy zapewniający optymalne ogrzanie lokalu przy niskich kosztach.

Możliwość rozmów z właścicielem w kwestii dopasowania wnętrza wg potrzeb.

Na miejscu mieszkający administrator/dozorca służący pomocą w każdej chwili.

::Cena i koszty::
czynsz najmu 2400 zł netto + 23% VAT
oraz
opłaty administracyjne 163 zł a w ty:

zaliczka woda wg zużycia (ok 40 zł przy użytkowaniu jako biuro)
śmieci 63 zł netto (działalność gospodarcza)
utrzymanie części wspólnych 10 zł
administracja 50 zł

oraz
prąd (w tym ogrzewanie) ok 1.000 zł na 2 miesiące zimą


kaucja 2500 zł.

::Lokalizacja::
Lokal położony przy ulicy Poznańskiej, w ciągu handlowo-usługowym doskonale skomunikowane z miastem tramwajem (najbliższy przystanek Rynek Jeżycki - 2 minuty pieszo. Dostępny również parking z możliwością wykupienia abonamentu przy ulicy Poznańskiej lub pobliskiej Żurawiej. Do Parku Sołackiego 5 minut rowerem a na Most teatralny 10 minut pieszo. 1 minutę od domu Żabka, Biedronka, Netto 5 minut pieszo.

Karolina Stamblewska

Karolina Stamblewska

Asystentka biura

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości