Poznań

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 PLN
Powierzchnia
53,10 m2

Lokal użytkowy na parterze z witryną. Możliwość obrandowania oraz zamontowania kasetonu podświetlanego nad lokalem.

::Lokalizacja::
Lokal położony na osiedlu Murawa na Winogradach, blisko urzędu miasta na ul. Gronowej. Doskonale skomunikowany z drogą nr 92. W pobliżu stacja paliw.

::Lokal::
Możliwość adaptacji na dowolną działalność przez najemcę. Lokal posiada witrynę. Można zamontować szyld i podświetlany kaseton nad lokalem. Lokal pomalowany na biało, na podłodze kafle. Lokal podzielony na dwie części przeszkloną ścianą z drzwiami.

::Koszty::
1800 zł netto czynsz najmu
707 zł opłaty administracyjne
+ prąd
+ internet we własnym zakresie

Kaucja - 3000 zł

Lokal dostępny od 1 maja 2021 roku.

Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości