Poznań, Centrum, ul. Stanisława Taczaka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 372,50 PLN
Powierzchnia
30,50 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Wolne od zaraz! Ścisłe centrum -3 min pieszo do Starego Browaru. Bardzo dobra komunikacja miejska. Lokal biurowy złożony z sali obecnie w formie open space - z możliwością zmiany układu wnętrza, powierzchnia 30,50 m2. Toalety oraz aneks kuchenny na korytarzach budynku - nie zabierają powierzchni najmu (sprzątane z poziomu administratora).

Na parterze recepcja wspólna dla wszystkich lokali, miejsce na logo najemcy przed budynkiem i przy recepcji na parterze. Standard (budynek po generalnej przebudowie w 2012r): wykładziny dywanowe, na ścianach gładź szpachlowa + farba, drzwi, plastikowe okna, sieć komputerowa + telefoniczna. Cena: 45 zł netto/m2 + koszty eksploatacji 16,5 zł netto/m2 - rozliczane zaliczkowo - obejmuje prąd, wodę, ogrzewanie, utrzymanie recepcji i sprzątanie części wspólnych, monitoring. Dostawcy Internetu: INEA, TP SA, Netia, Horyzont. Możliwość najmu miejsc postojowych na posesji za zamykaną na pilota bramą - do wyłącznego użytku.

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Marta Owczarek

Marta Owczarek

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości