POZNAŃ 

530 757 089

WARSZAWA 

606 969 208

Skrzetuszewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
649 000 PLN
Powierzchnia
9 203 m2

Na sprzedaż 3 działki w Skrzetuszewie o powierzchni łącznej 9203 m2 przy Jeziorze Głębokim.

Działki nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Studium przewiduje tam zabudowę mieszkaniową. Dla jednej z działek były wydane waurunki zabudowy.

Do działek doprowadzona jest linia elektroenergetyczna niskiego napięcia. W drodze woda miejska, kanalizacja, gaz i linia telekomunikacyjna.

Cena: 649 000 zł brutto (w tym 23% VAT), kupujący nie płaci 2% podatku PCC!

Teren działek to gleby orne klasy IVB i V.

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).