Smoszewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
56 500 PLN
Powierzchnia
700 m2

Zielona, cicha i spokojna działka położona w Smoszewie, w sąsiedztwie nielicznej zabudowy jednorodzinnej, okolicznych łąk i pól.

Smoszewo to dawny majątek ziemski urokliwie położony na skarpie wiślanej w pobliżu wysp Smoszewskich. Dobra Smoszewo historycznie należały do znanych rodzin szlacheckich.

=== Lokalizacja ===
Smoszewo, gmina Zakroczym, powiat Nowodworski, 2,5 km od drogi krajowej nr 62, pomiędzy Nowym Dworem Mazowieckim a Czerwińskiem nad Wisłą. 50 km od centrum Warszawy.

=== Okolica ===
Zielona, spokojna i cicha. W bezpośrednim sąsiedztwie pola i łąki, tereny rekreacyjne, niska zabudowa jednorodzinna oraz przepiękne tereny nadwiślane. Pałac Smoszewo w stylu eklektycznym, powstał w latach 30-tych XX wieku i jest malowniczo położony na skarpie wiślanej. Dostęp do podstawowych artykułów i usług na miejscu. Większe zakupy można zrobić w Zakroczymiu oddalonym o 9 km.

=== Przeznaczenie ===
Tereny wiejskie, nieobjęte MPZP, działka z wydanymi Warunkami Zabudowy. Media w ulicy (prąd, woda).

=== Stan Prawny ===
Wieczyste użytkowanie. Wolna od ograniczeń w rozporządzaniu i od obciążeń na rzeczy osób trzecich.

=== Dla kogo ===
Dla ludzi ceniących sobie spokój, czyste powietrze i bezpośrednie sąsiedztwo natury. Nadaje się zarówno jako miejsce letniego wypoczynku, jak i teren pod budowę domu jednorodzinnego.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 7
  • Procent możliwej zabudowy: 22
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Park, Rzeka, Sklep, Kościół, Zabudowa niska, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS
Marcin Szmidt

Marcin Szmidt

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości