Warszawa, Wawer, Polany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
463 500 PLN

::Lokalizacja::

Mam przyjemność zaprezentować Państwu malowniczą działkę położoną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Cicha i spokojna okolica, jednocześnie 21 km od ścisłego centrum Warszawy.

::Okolica::

- Dzielnica willowa, zabudowana domami wolnostojącymi

- Bliskość budowanej Południowej Obwodnicy Warszawy (ok. 3,5 km do węzła)

- 3,5 km do PKP Falenica

- Linie autobusowe: 142 Aleksandrów-Wiatraczna, 115 Aleksandrów – Rembertów, N22 Aleksandrów – Dw. Centralny

- 1 km Przedszkole Niepubliczne "Kocie Łapki"

- 2 km Szkoła Podstawowa nr 124

- 2,4 km Stajnia Ulmag

::Działka::

Działka o powierzchni 1 545 m2 znajduje się przy ulicy Polany. Nieruchomość położona jest na obszarze, na którym nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

::Przeznaczenie::

Obowiązujące studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla M.ST. Warszawy przewiduje zabudowę mieszkaniową z przewagą zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (wysokość do 12 m, tereny o minimalnym udziale 60% powierzchni biologicznie czynnej).

::Dla kogo::

Miejsce idealne dla osób ceniących kontakt z naturą, posiadających zwierzęta i chcących zamieszkać z dala od zgiełku dużego miasta, jednocześnie mieć możliwość szybkiego dojazdu do niego. Bliskość lasu umożliwia uprawianie sportów (jazda na rowerze, jogging, nordic walking).

Zapraszam na prezentację.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
Karolina Wojcieszuk

Karolina Wojcieszuk

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości