Górki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
3 000 m2

Urokliwa, cicha i spokojna działka, położona w pobliżu kąpieliska Kąck. Idealne miejsce na wypoczynek, zarówno aktywny jak i ten bardziej leniwy. Pływanie, jazda konno, biegi czy długie wędrówki po lesie - to wszystko na wyciągnięcie ręki zaraz za rogatkami Warszawy.

:: Lokalizacja
Górki Zielone, gmina Dębe Wielkie, powiat miński. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. 10 km od od trasy S17. 20 km od rogatek Warszawy (34 km od Centrum). 4,5 km od stacji kolejowej Nowe Dębe Wielkie.

:: Okolica
Spokojna, cicha i bardzo zielona. W bezpośrednim sąsiedztwie tereny rekreacyjne, lasy i łąki oraz niska zabudowa jednorodzinna. Pobliskie Kąpielisko Kąck gwarantuje liczne wodne atrakcje dla młodszych i starszych. Okoliczne tereny świetnie nadają się na aktywny wypoczynek, np. wędrówki, przejażdżki konne. Miejsce doceniane przez wiele znanych osób, posiadających nieruchomości w okolicy. Szybki dostęp do sklepów i usług.

:: Przeznaczenie
Tereny wiejskie, nieobjęte MPZP, konieczne uzyskanie Warunków Zabudowy w przypadku inwestycji. W studium uwarunkowań jako tereny RM/MN/ML - zabudowa mieszkaniowa, zagrodowa i letniskowa. Media w ulicy.

:: Stan Prawny
Własność: Ustanowiona KW
Wolna od ograniczeń w rozporządzaniu i od obciążeń na rzeczy osób trzecich.

:: Dla kogo
Dla ludzi ceniących sobie spokój i bezpośrednie sąsiedztwo natury. Nadaje się zarówno jako miejsce letniego wypoczynku, jak i teren pod budowę domu jednorodzinnego.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bar, Rzeka, Basen, Jezioro, Sklep, Restauracja, Zabudowa niska, Las, Przystań, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Kolej
Marcin Szmidt

Marcin Szmidt

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości