Paprotnia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
234 000 PLN

Płaska niezagospodarowana działka 3600 m2 w miejscowości Paprotnia przy ul. Tęczowej, ok. 200 m od zjazdu z szosy krajowej nr 92, między Sochaczewem a Błoniem, 2km od stacji PKP Teresin-Niepokalanów.

W okolicy powstają domy jednorodzinne a po drugiej stronie szosy nr 92 wielkopowierzchniowe obiekty produkcyjne i magazynowe. Z uwagi na planowany port lotniczy w nieodległym Baranowie, miejscowość stanowi doskonałą bazę i zaplecze dla firm obsługujących lotnisko lub korzystających z niego.

MPZP dopuszcza wydzielenie działek budowlanych o powierzchni min. 1000 m2, pod zabudowę mieszkaniową lub mieszkaniowo-usługową, z możliwością zabudowy do 40% powierzchni działki.

Media w drodze bądź odległości kilkuset metrów. Gmina Teresin planuje poprowadzenie kanalizacji w całej wsi Paprotnia.

Ze względu na usytuowanie, warunki prawne i ukształtowanie, doskonała lokalizacja pod kameralne osiedle mieszkaniowe, własny wygodny dom z dużym terenem rekreacyjnym, lub z budynkiem usługowym, lub siedzibę składu budowlanego lub przedsiębiorstwa.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług, Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bank, Komenda policji, Kościół, Szkoła, Hala sportowa, Restauracja, Zabudowa niska, Przedszkole
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska
Bogna J. Gladden-Obidzińska

Bogna J. Gladden-Obidzińska

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości