Gostyń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 160 000 PLN
Powierzchnia
11 222 m2

Nieruchomość stanowi działka gruntu o numerze ewidencyjnym 1722/7 o powierzchni 1.1222 ha i kształcie zbliżonym do wydłużonego trapezu.
Zlokalizowana w Gostyniu. Posiada dwa wjazdy.
Nieruchomość jest położona na terenach działalności gospodarczej, w tym produkcji, składów i usług, zgodnie z dokumentacją planistyczną.

:::Budynki:::

Budynek administracyjno-socjalny z częścią magazynową - 1282 m2
Trzy kondygnacyjny budynek magazynowy z dźwigiem towarowym - 2 964,9 m2
Budynek stacji transformatorowa - 6 m2
Garaż z warsztatem - 98,9 m2
Portiernia - 12,9 m2
Magazyn smarów - 13,5m2
Budynek wagi z wagą samochodową - 7 m2
Budynek mieszkalny - 60,3 m2
Pawilon handlowy - 83,9 m2

:::Obiekty:::

Wiata rozładunkowa - 450 m2
Wiata zabudowana na zapleczu budynku magazynowego - 160,3 m2
Wiata garażowa - 62 m2
Wiata - suszarnia - 258,3 m2
Wiata nad punktem przyjęć - 40,5 m2

Nawierzchnia działki poza budynkami i obiektami budowlanymi jest w większości utwardzona trylinką betonową.
Nieruchomość jest uzbrojona w energię elektryczną z sieci, wodę zimną z sieci, kanalizację sanitarną i deszczową. Ogrodzona i oświetlona.

:::Lokalizacja:::
W otoczeniu znajdują się grunty zabudowane obiektami o charakterze aktywizacji gospodarczej oraz budynkami mieszkalnymi jedno i wielorodzinnymi średnio wysokimi. 

Na przygotowanych rysunkach przedstawiony został stan obecny (rys. nr 1) nieruchomości z uwzględnieniem wszystkich budynków oraz jej potencjał (rys. nr 2):
-ze względu na położenie gruntu przy terenach zabudowy mieszkaniowej po wyburzeniu budynków i wyrównaniu terenu, możliwe będzie podzielenie nieruchomości i staranie się o Warunki Zabudowy. Wizualizacja ewentualnego podziału geodezyjnego przedstawiona na rysunku nr 2 ma charakter poglądowy i nie jest operatem geodezyjnym ani równoważnym dokumentem i nie może stanowić formalnej podstawy wniosku do właściwych organów o zatwierdzenie planu podziału.


Cena nieruchomości
2 160 000,00 zł netto
Szacunkowa kwota do odzyskania ze sprzedaży złomu (silosy): około 200 000,00 zł

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Płotka

Agnieszka Płotka

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości