Radziejowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
132 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2

Urokliwa, cicha i spokojna działka, położona w Radziejowicach, w pobliżu wielu miejsc nadających się do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu.

=== Lokalizacja ===
Radziejowice, 2 km od trasy S8. Działka posiada bezpośredni dostęp do ul. Polnej Róży. 45 km od centrum Warszawy - czas dojazdu samochodem ok. 35 minut oraz około 60 minut transportem publicznym.

=== Okolica ===
Zielona, spokojna i cicha. W bezpośrednim sąsiedztwie tereny rekreacyjne i nieliczna niska zabudowa jednorodzinna. Wiele miejsc nadających się do aktywnego wypoczynku i miłego spędzenia czasu. Liczne akweny wodne, trasy rowerowe. Niedaleko przepiękny Pałac Radziejowice, malowniczo położony nad wodą, wśród otaczającej teren zieleni.

=== Przeznaczenie ===
Tereny wiejskie, nieobjęte MPZP, konieczne uzyskanie Warunków Zabudowy w przypadku budowy domu. Media doprowadzone na działkę (prąd i woda).

=== Stan Prawny ===
Własność: Ustanowiona KW
Wolna od ograniczeń w rozporządzaniu i od obciążeń na rzeczy osób trzecich.

=== Dla kogo ===
Dla ludzi ceniących sobie spokój i bezpośrednie sąsiedztwo natury. Nadaje się zarówno jako miejsce letniego wypoczynku, jak i teren pod budowę domu jednorodzinnego. Świetne miejsce do letnich wypadów na łono natury i do aktywnego spędzania czasu.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Jezioro, Szkoła, Sklep, Plac zabaw, Kościół, Rzeka, Zabudowa niska, Las, Przystań, Park, Apteka, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS, Autostrada, Kolej
Marcin Szmidt

Marcin Szmidt

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości