POZNAŃ 

530 757 089

WARSZAWA 

500 396 296

Chyby

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
799 000 PLN
Powierzchnia
1 016 m2

Na sprzedaż działka budowlana w Chybach, w gminie Tarnowo Podgórne, złożona z 2 działek ewidencyjnych, z szerokim frontem z możliwością budowy domu z tarasem skierowanym na zachody słońca.

::POWIERZCHNIA::
Działka 381 ma powierzchnię ok. 727 m2.
Działka 382 ma powierzchnię ok. 290 m2.
Łącznie 1017m2

::ZAGOSPODAROWANIE::
Działki są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Uchwała Nr XXXIX/195/93 Rady Gminy w Tarnowie Podgórnym z dnia 19 października 1993r.

Działki oznaczone są w planie symbolem 10 MN.

::MEDIA::
W drodze media:
- linia elektroenergetyczna niskiego napięcia (eN)
- woda
- kanalizacja
- gaz
- telekomunikacja

::OKOLICA::
- zabudowa rezydencjonalna
- przystanek autobusowy z połączeniami w kierunku Tarnowa Podgórnego i poznańskich Ogrodów;
- plaża z Molo nad Jeziorem Kierskim,
- liczne punkty gastronomiczne,
- tereny spacerowe
- 2 szkoły podstawowe
- przedszkola.

W galerii znajdują się zdjęcia wizualizacji z projektu domu. Właściciel może sprzedać tę działkę razem z indywidualnym projektem.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).