Poznań, Łagowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
2 270 m2
Liczba pokoi
8

Interesująca oferta dla Inwestora. Budynek o wielu możliwościach, pierwotnie budowany pod dom w zabudowie bliźniaczej obecnie może zostać przekształcony w powierzchnię pod usługi medyczne, kancelarie prawne, szkołę czy centrum szkoleniowe. Nie ma planu zagospodarowanie a jedynie studium.

Nieruchomość składa się z czterech działek o powierzchniach 2 x 652 oraz 2 x 483 m2. Dojazd zarówno od ul Łagowskiej jak i Cetniewskiej Budynek w stanie surowym o powierzchni łącznej 420 m2 zabudowy (240 m2 powierzchni użytkowej). Budowa domu zakończona stanem surowym, zadaszonym z bardzo wysokiej jakości materiałów co widać, ponieważ mimo upływu lat nic nie zostało zniszczone.

Pełna dokumentacja dostępna w biurze Moje Nowe M. Zapraszam do oglądania oraz zadawania pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Widok na: Inne budynki
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Chalińska Kowalkowski Sp. z o.o. - Moje Nowe M Nieruchomości z siedzibą w Poznań (61-131) przy Katowicka 53B lok. 108. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Szukaj nieruchomości