Anna Bylewska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

O mnie

Mam na imię Ania i ktoś ostatnio powiedział, że jestem "kobietą stworzoną do nieruchomości, biegania i… sukcesów."
Moja styczność z nieruchomościami rozpoczęła się na studiach w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, przez zdobycie licencji zawodowej, pracę w roli asystentki zarządu firmy budowlanej, prowadzenie biura sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego, wynajem mieszkań a kończąc na własnych projektach inwestorskich!
Z dużą przyjemnością pomogę przejść przez cały proces sprzedażowy lub zakupowy nieruchomości.

Licencja zawodowa nr 16116

Specjalizacja

 • check-circle-o
  ​Poznań i okolica
 • check-circle-o
  sprzedaż, najem, poszukiwania nieruchomości
 • check-circle-o
  mieszkania, domy, działki
 • check-circle-o
  finansowanie zakupu
 • check-circle-o
  nieruchomości do wykończenia
 • check-circle-o
  remonty
 • check-circle-o
  inwestycje
 • check-circle-o
  zarządzanie nieruchomościami
 • check-circle-o
  rynek pierwotny, deweloperzy

Języki

 • check-circle-o
  polski
 • check-circle-o
  angielski

Skontaktuj się ze mną

+48 697 350 650

Kursy i szkolenia


 • check
  Podstawowe aspekty prawne
 • check
  Stan prawny nieruchomości
 • check
  Umowy przedwstępne
 • check
  Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
 • check
  Sprzedaż nieruchomości gruntowych
 • check
  MLS - nowe narzędzie
 • check
  RODO w pracy pośrednika
 • check
  Wyłączność w świecie nieruchomości
 • check
  Przygotowanie opisów ofert
 • check
  Umowy pośrednictwa - zapisy, dokumentacja, zabezpieczenie
 • check
  Rozmowy przez telefon
 • check
  Przygotowanie do spotkania z potencjalnym Klientem
 • check
  Umawianie spotkań przez agenta nieruchomości
 • check
  Generowanie i marketowanie leadów
 • check
  Budowanie wizerunku Pośrednika
 • check
  Social media, Google, Facebook
 • check
  Sprzedaż i rodzaje Klientów
 • check
  Jak budować oferty dla Klienta
 • check
  Pewność siebie

Jak pracuję


quote-left

„Właściwy człowiek na właściwym miejscu” - chyba najlepiej scharakteryzuje Panią Anię. Kontakt oraz kultura na najwyższym poziomie. Wszystko zawsze pod kontrolą oraz dostosowanie się do klienta. Profesjonalizm, cierpliwość, pomoc nawet dla strony kupującej, którą byłem, a i tak mogłem liczyć na wsparcie także gorąco polecam, oby więcej takich pośredników.

Marek

zakup mieszkania w Koziegłowach


quote-left

Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Anię Bylewską. Przede wszystkim niezwykle wyróżnia się tym, że jest osobą o złotym sercu, takim, jakiego każdy chciałby spotkać na swojej drodze, w tak ważnym momencie swego życia, jak kupno czy sprzedaż nieruchomości. Jest to osoba, na której naprawdę można polegać, która służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z nią jest naprawdę świetny o każdej porze. Ania Bylewska nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co łatwo zauważyć, oddaje się po prostu swojej pasji, w co wkłada całe swoje serce. Jest człowiekiem pełnym klasy i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Każde zadane pytanie traktuje poważnie, udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i  od pierwszych chwil osoba ta wzbudza głębokie zaufanie, które później nieustannie procentuje. Jej zaangażowanie w wykonywane obowiązki, poziom kompetencji, jak również serdeczność w kontakcie wyraźnie wykraczają poza spotykane standardy. Jest stale dyspozycyjna i kładzie silny nacisk na efektywne działanie.

W Ani oprócz profesjonalnego pośrednika nieruchomości przede wszystkim widać człowieka, gotowego pomóc drugiemu i o naprawdę wielkim sercu. Człowieka, który pozostawia po sobie naprawdę świetne wrażenie i którą serdecznie z całego serca mogę Państwu polecić.

Marta

zakup mieszkania w Poznaniu


quote-left

Pani Anna Bylewska jest profesjonalistką na najwyższym poziomie. Ogromnie zaangażowana i bardzo pomocna, a przy tym cierpliwa i sympatyczna. Z Jej pomocą wszystkie kroki formalne związane ze sprzedażą mieszkania są proste i klarowne. Polecamy wszystkim zainteresowanym - to naprawdę właściwy adres.

Anna i Maciej

sprzedaż dwóch mieszkań w Poznaniu


quote-left

Korzystaliśmy z usług firmy „MOJE NOWE M” przy sprzedaży trzech mieszkań. 

Sprzedażą mieszkań zajęła się Pani Anna Bylewska. Dzięki zasłudze profesjonalnego podejścia Pani Anny, która zadbała o dobre przygotowanie ofert oraz o odpowiednią prezentację lokali udało nam się sprzedać mieszkania w bardzo krótkim czasie. Podczas transakcji Pani Ania zadbała o wszystkie szczegóły, co pozwoliło szybko i
efektywnie sfinalizować transakcje. Z całą pewnością polecamy usługi Pani Anny, która zna lokalny rynek i wymagane procedury. Do tego współpraca z Panią Anią odbywała się w dobrej atmosferze na każdym etapie współpracy.

Danuta i Michał Skibińscy

sprzedaż mieszkań w Poznaniu


quote-left

Znaleźć się pod opieką takiej Pośredniczki, jaką jest Pani Ania, to wielkie szczęście. Jest niezwykle profesjonalna i doświadczona, a kontakt z nią jest świetny. Podczas załatwiania formalności zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i poradę. Jeżeli podczas tak emocjonującego wydarzenia, jakim jest sprzedaż nieruchomości, można czuć spokój i być bezpiecznym, to naprawdę warto skorzystać z usług biura Moje Nowe M. Dziękujemy z całego serca za współpracę,

Asia i Sebastian

sprzedaż domu w Gortatowie


quote-left

Pani Ania Bylewska jest bardzo zaangażowana, profesjonalna, świetnie zorganizowana, a do tego uśmiechnięta i błyskawicznie reaguje na potrzeby. Bardzo szybko znalazła nabywcę, pozostawała z nami w ciągłym kontakcie, dzięki czemu dała nam ogromne poczucie bezpieczeństwa.

Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, znajomości tematu i rozeznania rynku.

Dziękujemy za pomoc przy sprzedaży mieszkania.

Asia i Sebastian

sprzedaż mieszkania w Poznaniu


quote-left

Pani Ania Bylewska jest godną osobą zaufania. Bardzo pomaga w zakupie nieruchomości. Bardzo angażuje się w to co robi, profesjonalnie doradza przy zakupie danej nieruchomości. Jest bardzo sympatyczna, miła, cierpliwa, doradza żeby klient był zadowolony. Stara się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Aleksandra

zakup mieszkania w Poznaniu


quote-left

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Annie Bylewskiej za sprawne przeprowadzenie transakcji kupna mieszkania. 

Pani Ania jest wyjątkowo profesjonalną osobą, bardzo sumienną i rzetelną, dzięki takim ludziom śmiało mogę polecić waszą firmę moim znajomym.

Katarzyna

zakup mieszkania w Poznaniu


quote-left

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anną Bylewską, która pomogła nam przy zakupie mieszkania w Poznaniu. Pani Anna ma wszelkie niezbędne kompetencje, aby sprawnie, uczciwie i z klasą przeprowadzić transakcję kupna mieszkania. Współpraca z nią dała nam poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybraliśmy właściwe mieszkanie. Pani Anna jest osobą profesjonalną, terminową, otwartą i wyczuloną na potrzeby klienta. Ma cierpliwość do klientów i jest zawsze uśmiechnięta, co sprawia, że współpraca z nią jest prawdziwą przyjemnością.

Agata i Jakub Wittchen

zakup mieszkania w Poznaniu


quote-left

Mieliśmy szczęście trafić na Panią Annę Bylewską, gdy kupowaliśmy mieszkanie.  Pani Ania pomogła nam w kompleksowym załatwianiu formalności i pośredniczyła w kontaktach zarówno z deweloperem, zarządcą nieruchomości, notariuszem i bankiem.
Co istotne oraz warte podkreślenia Pani Ania wykazywała inicjatywę i była pomocna także w kwestiach wykraczających poza zakres jej obowiązków. Okazała się być osobą rzeczową i kompetentną, a kontakt z nią był bezproblemowy.
Współpraca z Panią Anią była dla nas miłym doświadczeniem, a sama Pani Ania jest pogodna, komunikatywna, a przede wszystkich profesjonalna i godna zaufania. Swoje zadania wykonuje z zaangażowaniem, terminowo i z uśmiechem na twarzy.
Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Pani Ani, której życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że prezentując takie nastawienie oraz wysokie standardy pracy czeka ją i jej klientów wiele satysfakcjonujących transakcji.

Bogumiła i Marek Szafrańscy

zakup mieszkania w Poznaniu